Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 08. 2022
Frankovská, Bratislava III - Nové Mesto
Privátny maklér | Veľkorysý mezonet podľa vašich predstáv v projekte Grand Koliba
489 900 €

Privátny maklér | Veľkorysý mezonet podľa vašich predstáv v projekte Grand Koliba

489 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 4 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 115,32 m2
  Zast. plocha: 148,4 m2
 • Cena za m2: 4 248,18 €/m²
  Energie: 250 €/mesiac
  ID inzerátu: 4791140
Privátny maklér Marek Cvengroš ponúka na predaj veľkorysý 4-izbový mezonet s možnosťou dokončenia na kľúč v prémiovom projekte Grand Koliba. Na fotografiách môžete vidieť vizuálny návrh zariadenia podľa architektonickej štúdie pripravenej práve pre tento holobyt. O možnostiach dokončenia ako aj cenových kalkuláciách sa informujte na osobnej obhliadke.

Byt alebo dom? Túto otázku si položia mnohé rodiny akonáhle im začne byť ich nehnuteľnosť primalá. A aká je na ňu odpoveď? Jednoznačnou odpoveďou je tento veľkorysý mezonet v prvotriednom projekte Grand Koliba! Dôvody sú jednoduché a veľmi presvedčivé. Poskytuje toľko výmery ako štadardný dom s terasou a 5 - 6 árovým pozemkom, no jeho údržba vám nezhltne celý víkend. Má úžasnú západnú orientáciu všetkých izieb a miestností, čo je pri dome takmer nerealizovateľné. Pritom poskytuje až 33m2 terás, takže miesta pre vírivku aj pergolu máte naozaj dosť. Obe autá zaparkujete v pravideľne upratovanej, zabezpečenej garáži a cesta do bytu vás stojí menej ako 10 krokov, vrátane tých výťahových. Za parkovacími miestami máte až 8-metrovú pivnicu, v ktorej vám ale nezavadzia kosačka či iné “hračky”, ktoré by ste inak držali každý týždeň v ruke. Zároveň však využívate krásny uzavretý areál projektu, ktorý je skvele vybavený pre vás aj vaše deti. Ten navyše ponúkne očarujúci výhľad na mesto, ktorým sa môže pokochať len málokto. Tak ako, na dom ste už zabudli, že? Tak sa príďte osobne presvedčiť o jeho ďalších kvalitách, ktoré som si pre vás nechal na osobné obhliadky.

Zaujala vás táto ponuka? Nechajte sa presvedčiť ďalšími fotkami či doplnkovými informáciami. Požiadavku pošlite na cvengros@privatnymakler.sk alebo mi zavolajte.Medzi hlavné benefity radím:
+ veľkorysá výmera
+ svetlá západná orientácia celého bytu
+ priestranné terasy
+ prvotriedne technológie
+ špičkové materiály stavby (akustické keramické tehly)
+ masívne hliníkové okná s exteriérovými žalúziami
+ dve parkovacie miesta
+ nadštandardná pivnica/sklad
+ uzavretý a zabezpečený areál
+ 13 000m2 zelene
+ podlahové kúrenie a stropné chladenie
+ bezúdržbový kompozit na terasách
+ len 5 minút od centra


Mezonet ponúka na dvoch podlažiach rozlohu interiéru až 107,32m2, konkrétne spodná časť 62,15m2 a vrchná 45,17m2. Užitkovú plochu bytu zároveň rozširuje nadštandardná 8m2 veľká, murovaná pivnica nachádzajúca sa hneď za parkovacími miestami. Exteriér bytu tvoria dve terasy o celkovej výmere 33,08m2 (20,57m2 spodná loggia a 12,07m2 vrchná terasa). Spolu tak máte k dispozícii úctyhodných 149m2 vnútorného a vonkajšieho priestoru. Dispozícia je veľmi rozumne rozložená na spodnom podlaží do dvoch izieb. Jednou z nich je priestranná obývacia izba s kuchynskou aj jedálenskou časťou, druhou je hosťovská izba/pracovňa. Okrem nich tu nájdete aj priestrannú kúpeľňu so sprchovým kútom, samostatnú toaletu, terasu s výstupom z oboch izieb aj podschodiskovú komoru s predprípravou na práčku a sušičku. Vrchné poschodie sa rozprestiera do dvoch veľkých izieb, každá s výstupom na terasu. Jedna z nich je priamo prepojená s kúpeľňou. Okrem izieb sa tu nachádza aj samostatná toaleta. Všetky miestnosti a terasy mezonetu sú orientované západne, takže zaliate slnkom v poobedných hodinách. Veľkým benefitom je takisto len jedna spoločná stena so susedným bytom, a to tá v obývacej izbe. Nehnuteľnosť je v stave holobytu vrátane toaliet, exteriérových žalúzií, podlahového kúrenia a stropného chladenia. Má pripravenú architektonickú štúdiu na dokončenie vrátane nábytkov a vnútorného zariadenia, ktorú je možné zahrnúť do kúpnej ceny. Mezonet je možné dokončiť aj podľa svojich predstáv do akéhokoľvek stupňa dokončenosti. Cenové návrhy a kalkulácie sú dostupné na osobnej obhliadke.

Stále váhate? Môžete ho bližšie preskúmať pomocou virtuálnej obhliadky - https://my.matterport.com/show/?m=SyKbkiZPnJv

Novostavba bola skolaudovaná 05/2021 a všetky časti projektu sú úplne dokončené. Bytový dom je zostavený z prvotriednych materiálov a moderných technológii. Projekt má uzavretý, monitorovaný a udržiavany areál, ktorý poskytuje množstvo prvkov pre budovanie kvalitných susedských vzťahov (lavičky, lehátka, grill, vonkajší fitness alebo gym a pod.) ako aj pre zabavenie najmenších (multifunkčné detské ihriská). Areál aj bytové domy sú spravované správcovskou spoločnosťou. Vykurovanie budov je zabezpečené tepelnými čerpadlami.

Frankovská ulica je novovybudovaná ulica, ktorá nahradila niekdajšie vinice na Kolibe. V jej okolí prebieha výstavba ďalších prémiových nehnuteľností a projektov, čím sa rozširuje jej občianksa vybavenosť a exkluzivita. Je plne prístupná autom a vďaka jej polohe vám cesta do centra zaberie maximálne 5 minút! V jej okolí zároveň nájdete možnosti úniku do prírody za ľahkou turistikou alebo očarujúce výhľady, kde máte hlavné mesto ako na dlani.

Cena: 489 900€ mezonet v stave holobyt + 40 000€ dve parkovcie miesta a pivnica pričom táto cena zahŕňa všetky poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti

Výmera: 148,4m2 (107,32m2 interiér + 8m2 pivnica + 20,57m2 spodná terasa + 12,51m2 vrchná terasa) + 2x parkovacie miesto

Náklady: +320€/mesiac (280€ správca vrátane pivnice a parkovacích miest + 40€ elektrika)

Fotografie sú autorským dielom a mojim výhradným majetkom. Proces predaja a kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí vykonávam osobne ako privátny realitný maklér. Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.marekcvengros.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: A
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Podlažie: 2
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Výťah: Áno

Doplnková informácia

Viac informácií o mne, mojich skúsenostiach a výsledkoch práce nájdete na www.privatnymakler.sk

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu