Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 01. 2023
Námestie 1. mája, Bratislava I - Staré Mesto
Príjemný 2-izbový byt (2.22.B03Z) v novostavbe Kesselbauer, vhodný na investíciu
285 000 €

Príjemný 2-izbový byt (2.22.B03Z) v novostavbe Kesselbauer, vhodný na investíciu

285 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 54,55 m2
 • Cena za m2: 5 224,56 €/m²
  ID inzerátu: 4791624
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v projekte Kesselbauer, ktorý sa nachádza v Starom Meste, na Námestí 1. mája. Projekt je tesne pred dokončením, s plánovaným termínom ukončenia výstavby v decembri 2022.

Byt s celkovou výmerou 54,55 m2 sa nachádza na 2.NP (z celkových 6.NP) a bude vyhotovený v stave holobyt v technickom nadštandarde. Dispozične apartmán pozostáva zo vstupnej predsiene, kuchyne spojenej s obývačkou, spálne, kúpeľne a samostatnej toalety. Byt má južnú orientáciu, na Námestie 1. mája.

Nehnuteľnosť sa ponúka v prevedení holobyt v technickom nadštandarde, ktorý zahŕňa:
- vstupné bezpečnostné protipožiarne dvere
- hliníkové okná a balkónové dvere s izolačným trojsklom
- exteriérové elektrické hliníkové žalúzie
- klimatizácia vo všetkých obytných miestnostiach
- vykurovanie doskovými radiátormi
- rebríkový radiátor a vyhrievaná elektrická rohož v kúpeľni
- smart systém otvárania
- rozvod optickej siete
- zásuvky, vypínače a vývody na osvetlenie
- vetracia mriežka

Parkovanie: Možnosť zakúpiť si parkovacie státie v podzemnej garáži a tiež pivnicu na 1.NP. Parkovacie státie a pivnica nie sú zahrnuté v cene. V ponuke aj ďalšie dvojizbové byty a apartmány v tomto projekte. Kompletnú ponuku dostupných nehnuteľností v projekte Kesselbauer nájdete na webe projektu.

Lokalita: Kesselbauer sa nachádza v absolútnom centre mesta, na Nám. 1. mája. V bezprostrednom okolí sa nachádza množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarne, školy, banky či lekárne. V pešej dostupnosti sa nachádza historické centrum mesta s nákupnou triedou, pešou zónou a množstvom kostolov, historických pamiatok a kultúrnych stánkov. Projekt sa nachádza v blízkosti Grassalkovičovho paláca, súčasťou ktorého je aj verejne prístupná rozsiahla záhrada v parkovej úprave. Objekt má tiež výborné dopravné spojenie. Priamo pred objektom sa nachádza zastávka MHD, hlavná železničná stanica je dostupná do piatich minút autom alebo MHD.

Developer: Developerom projektu Kesselbauer je investičná skupina Proxenta. Medzi jej najvýznamnejšie už ukončené realizácie patrí projekt Tabáň v Nitre, ktorý sa stal najväčším rezidenčným komplexom v novodobej histórii tohto krajského mesta. V Bratislave v minulosti zrealizovala výstavbu polyfunkčnej budovy Proxenta Residence a menšieho rezidenčného projektu Weinhauer na Jozefskej ulici. V tesnej blízkosti projektu Kesselbauer už onedlho zaháji výstavbu ďalšieho komorného projektu Vila Biela. Vo fáze prípravy má Proxenta ďalšie dva projekty v Bratislave, ako aj výstavbu komplexnej mestskej štvrte v Banskej Bystrici.

Predpokladaný termín dokončenia projektu Kesselbauer je naplánovaný na december 2022.

Cena: 285 000 eur s DPH

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu