Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 10. 2022
Horné Hámre
Predaj pozemkov v Obci Horné Hámre
12 €/m²

Predaj pozemkov v Obci Horné Hámre

12 €/m²

P. č. 3727


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • ID inzerátu: 4791884
Spoločnosť PE-PA, s.r.o. ponúka na predaj nádherné, slnečné pozemky v obci Horné Hámre, ktoré sú ako ušité buď na výstavbu rodinných domov resp. rekreačných chát alebo aj ako vhodná investícia na realizovanie developerského projektu. Napojenie na el. energiu je jednoduché nakoľko v priamej blízkosti pozemkov sa nachádzajú stĺpy elektrického vedenia. Vodu je možné realizovať prostredníctvom studne. Z vyjadrení tamojších obyvateľov, bývajúcich neďaleko je možné konštatovať, že s vodou nie je žiadny problém.

Dostupnosť: Pozemky sa nachádzajú v blízkej dostupnosti okresného mesta Žarnovica (cca 4km) ako aj známeho jazdeckého areálu nachádzajúceho sa priamo v obci Horné Hámre. Lokalita je taktiež vhodná na iné športové a relaxačné aktivity, pretože sa nachádzame v nádhernej lokalite v blízkosti štiavnických vrchov.( turistika, bicykel - trasy bajkom k tajchom, lyžovanie - lyžiarske stredisko salamandra, možnosť zaplávať si v hodrušsko - štiavnických tajchoch a mnoho iných).

Parcelu č. 3727 ponúkame za cenu 12Eur/1m2. V prípade záujmu o kúpu všetkých ponúkaných parciel je možná dohoda aj na výraznejšom znížení ceny.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo