Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 31. 01. 2023
Veľký Meder
Vynikajúca investičná príležitosť!!!!!Na predaj úžasný úplne rekonštruovaný, klimatizovaný poschodo
224 990 €

Vynikajúca investičná príležitosť!!!!!Na predaj úžasný úplne rekonštruovaný, klimatizovaný poschodo

224 990 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Hotel, penzión
    Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 300 m2
  • Cena za m2: 749,97 €/m²
    ID inzerátu: 4792034
Vynikajúca investičná príležitosť!!!!!Na predaj úžasný úplne rekonštruovaný, klimatizovaný poschodový rodinný dom s garážou v meste Veľký Meder. Dom je postavený z pálených tehál, bol úplne rekonštruovaný, zateplený, nové okná, okolie je úžasné do najmenšieho detailu. Z vnútra na prízemí nachádzame obrovskú, úplne rekonštruovanú kuchyňu so zabudovanými spotrebičmi, krásnu jedáleň so starožitnosťami a s jedálňou spojenú obývačku s kachľovou pecou v starožitnom štýle. Na poschodí sa nachádza veľká kúpeľňa s 2 umývadlami vaňou, WC a 3 separované izby, jedna z nich je obrovská. Na poschodí -1 ( nie suterén) je oddelená časť, vhodná na separované bývanie s WC, sprchový kútom, pracou miestnosťou a jednou izbou. Z tejto časti je aj vstup do garáže. Dom je v polovici podpivničené, tiež vhodné na obytnenie, nájdeme tu miestnosť pre zábavu, jedenie a posedenie, zaváranie atď. V dome väčšina nábytku je ručne vyrobený. Pozemok ktorý sa predáva je cca 7-8 árový(bude oddelený), s 2 altánkami, letnou kuchyňou a pecou na opekanie, studňou, je zatrávnený, vpredu sa nachádza veľký prístrešok pre 1, 2 autá. Pozemok zo všetkých strán oplotení, z predu s ručne kovaným oplotením. Je vynikajúca možnosť aj na investíciu, nakoľko mesto je vyhľadávaným turistickým centrom kvôli vyspelému termálnemu kúpalisku.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty