Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 08. 2022
Račianske mýto, Bratislava III - Nové Mesto
obchodno - kancelárske priestory s praktickým členením a mnohofunkčným využitím - dve podlažia v adm
822 750 €

obchodno - kancelárske priestory s praktickým členením a mnohofunkčným využitím - dve podlažia v adm

822 750 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Kancelárie, admin. priestory
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 329,1 m2
 • Cena za m2: 2 500 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4792250
EDREY real estate ponúka na predaj dve poschodia viacúčelových bezbariérových obchodno/kancelárskych priestorov s praktickým členením a mnohofunkčným využitím. Vynikajúca lokalita, ktorou Račianske Mýto bezpochybne je, ponúka vynikajúci prístup MHD a ľahké dopravné napojenie na diaľničný obchvat. Všade sa dostanete rýchlo pešo, na bicykli či na kolobežke. V blízkosti je možnosť verejného parkovania. Nehnuteľnosť je vďaka svojej polohe priamo v centre diania a je výborný kandidát na užívanie si plnohodnotného „business“ života.

Polyfunkčná budova so 4-mi nadzemnými podlažiami ponúka, okrem iného, aj možnosť reprezentatívnych kancelárskych priestorov. Predmetom predaja sú dve dispozičné varianty na 2. alebo 3. podlaží presne podľa Vašich špecifikácií alebo účelu využitia. Na každom podlaží nájdete vstupnú časť pre recepciu, sociálne zariadenia (2 x dámske, 2 x pánske) a servisnú miestnosť pre upratovanie. Dispozícia priestorov po celkovej rekonštrukcii z roku 2019 je po menších úpravách variabilná, časť deliacich stien je z SDK priečok. Každá z miestností má dostatočnú svetelnosť s výhľadom do vnútrobloku alebo do hlavnej ulice. Obe podlažia sú klimatizované (Toshiba), vybavené plastovými oknami s vnútornými žalúziami. Na podlahách sú vinylové a laminátové podlahy vyššej záťažovej triedy. Priestory vykurované radiátormi majú stropy vysoké 2,5 m - 2,65 m. Vo vybavení nechýbajú laminátové dvere, kovové zárubne, vstavané skrine, časť priestorov so stropnými akustickými pohľadmi, vnútorná internetová sieť + HDMI, elektroinštalácia, bezpečnostný alarm a čipové kľúče. Predmetom predaja sú aj dve parkovacie státia v garážovom dome ku každému podlažiu. Suchou nohou z garáže sa dostanete výťahom priamo na obe podlažia.

2NP – podlahová plocha 329,10 m2
(podlahová plocha kancelárií 264 m2 + plocha spoločného príslušenstva 65,10 m2)
6 samostatných miestností, spoločenská časť (47,3 m2) s plne vybaveným kuchynským kútom

3NP – podlahová plocha 329,10 m2
(podlahová plocha kancelárií 264 m2 + plocha spoločného príslušenstva 65,10 m2)
6 samostatných miestností, časť z nich oddelená presklenou priečkou, 1 zasadacia miestnosť

Priestor sa predáva ako kompletné podlažie (na výber z dvoch) v cene 2.500 EUR/m2 a jeho vlastníkom je fyzická osoba. Ku každému podlažiu je možnosť dokúpiť si dve garážové parkovacie státia v cene 25.000 eur/miesto. V cene nehnuteľnosti sú zahrnuté všetky služby EDREY Real Estate vrátane právneho servisu a hypotekárneho poradenstva. Pôdorysy zašleme na vyžiadanie.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty