Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 09. 2022
Námestie SNP, Bratislava I - Staré Mesto
Arvin & Benet | Exkluzívny 3i byt vo fantastickej historickej budove
599 000 €

Arvin & Benet | Exkluzívny 3i byt vo fantastickej historickej budove

599 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 110,65 m2
 • Cena za m2: 5 413,47 €/m²
  ID inzerátu: 4792949
Arvin & Benet ponúka na predaj exkluzívne na mieru zariadený 3i byt v jednom z najlepších slovenských projektov City gate medzi ulicami Gorkého a Laurinská.

Vyniká nielen excelentným dizajnom a špičkovými materiálmi, ale aj lokalitou (mikrolokalita, kde očakávame najsilnejší nárast hodnoty) a samotným bytovým domom so silnou históriou.

Keď sa stavajú objekty ako národná banka, v živote každého štátu je to veľká vec, preto sa dbá, aby stavba bola výnimočná. Presne takou je City gate, budova bývalej Slovenskej národnej banky, ktorá začala v roku 1943.

Projekt disponuje bezkonkurenčným umiestnením a spája výhody sveta novostavieb (všetko čisté a upravené) s mágiou a čarom historických budov. V časti „lokalita“ tohto textu si povieme viac.

Byt je orientovaný do menej rušnej ulice, dizajn na vysokej úrovni, pocitovo všetko nové, zladené a kvalitné.

Byt je vhodný pre náročného klienta, ktorý ocení vysoký štandard vyhotovenia a fakt, že je kompletne zariadený, čiže bez finančných a časových investícií – človek príde a býva.

Okná sú drevené, byt je klimatizovaný. Príjemným detailom sú zvýšené stropy (2,8m) a exteriérová plocha, ktorá je bytom v centre vzácna.

K bytu prislúchajú dve pivničné kobky v hodnote 78 eur mesačne (cena za obe), ktoré nový majiteľ môže a nemusí využívať.



Lokalita:

Byt je situovaný v City gate – projekt európskych rozmerov od ikon slovenskej architektúry Eugena Kramára a Štefana Lukačoviča, ktorý vznikol v 40. rokoch 20. storočia. Pôvodne budova vznikla ako Slovenská národná banka, veľký projekt, na ktorom sa nešetrilo a niesol sa duchu funkcionalizmu a monumentalizmu.

V roku 2009 ateliér výnimočných architektov Pavla Paňáka a Martina Kusého pretvoril kancelárie na bývanie, pričom zachovali všetky historické prvky ako napríklad vzácne pôvodné monumentálne schodisko, farebné vitráže od Janka Alexyho, kamenné obloženie či vzácne lustre.

Veľmi vzácna je lokalita bytového domu – umožňuje príchod autom (bezproblémový príchod s nákupmi) a súčasne disponuje vchodom, z ktorého obyvateľ dokáže vojsť priamo do pešej zóny.

Priamo v suteréne bytového domu sa nachádza divadlo DPOH.

O občianskej vybavenosti tohto projektu je asi zbytočné sa vyjadrovať. Človek tu doslova nepotrebuje auto, všetko podstatné má na dosah. Nekonečné množstvo obchodov, kaviarní, galérií, bánk, divadiel, lekární. 100 metrov od domu sa nachádzajú potraviny Yeme.


Cena: 599 000 eur


Výmera: 110,65 m2 (102,55 m2 interiér + 5,35 m2 terasa + 2,75 m2 zimná záhrada)

Kompletné sprocesovanie kúpy nehnuteľnosti vrátane zabezpečenia financovania a iných náležitostí zabezpečuje Arvin & Benet, čiže celý proces je plynulý a bez starostí.

Cena je konečná a zahŕňa poplatky a servis spojený s prevodom nehnuteľnosti.

Nehnuteľnosť bola naaranžovaná a nafotená Homestaging oddelením našej spoločnosti, veľmi radi Vám pomôžeme pri efektívnom a dôstojnom predaji či prenájme aj Vašej nehnuteľnosti. Budeme sa tešiť, keď nás budete nezáväzne kontaktovať.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Počet lodžií: 1
 • Plochy lodžií: 2 m²
 • Počet terás: 1
 • Plochy terás: 5 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty