Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 04. 10. 2022
Senec
Moderný 5-izbový RD s dvojgarážou a bazénom
499 900 €

Moderný 5-izbový RD s dvojgarážou a bazénom

499 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 240 m2
  Plocha pozemku: 595 m2
 • Cena za m2: 2 082,92 €/m²
  ID inzerátu: 4792962
Moderný 5-izbový Rodinný dom s dvojgarážou má celkovú úžitkovú plochu 240 m2 (úžitková plocha domu: 153 m2, terasy: 54 m2, dvojgaráž: 33 m2).

Dom sa nachádza sa v prestížnej uzavretej lokalite Green Residence - Hrubá Borša, ktorá hraničí s golfovým ihriskom. V areáli je k dispozícii aj tenisový kurt, detské ihrisko a grilovacia zóna.

Projekt je realizovaný skúseným staviteľom mnohých úspešných stavieb. Pri výstavbe boli použité kvalitné materiály a produkty renomovaných výrobcov. Základným stavebným prvkom je brúsená tehla zn. Leier, stavba zvonka je ukončená izoláciou zn. Isover s fasádnou silikónovou omietkou zn. Murexin. Plochá strecha domu je tvorená z nadštandardnej tepelnoizolačnej vrstvy a hydroizolačnej vrstvy - nemeckej fólie zn. Bauder zaťaženou vrstvou ochranného štrku.

Veľkou prednosťou domu je, že majiteľ dostane v cene domu špičkovú modernú technológiu – francúzske tepelné čerpadlo zn. DeDietrich, podlahové teplovodné kúrenie zn. REHAU a Smart reguláciu, ktorou si majiteľ vie jednoducho cez izbový termostat alebo aj cez mobil ovládať teplotu vykurovania.

Vďaka tomu sú projektované mesačné náklady na vykurovanie a prípravu teplej vody len 60 EUR!!
V porovnaní s klasickým elektrokotlom alebo s elektrickým podlahovým kúrením, ročná úspora pri použití tepelného čerpadla dosiahne aj 1.300 EUR.

Ďalšou prednosťou domu je zabudované stropné chladenie zn. REHAU. Prostredníctvom neho získate v lete príjemné vychladenie interiéru bez zdravotných rizík, ktoré spôsobujú klasické klimatizácie, ako je prechladnutie, stuhnutý krk, seknuté kríže a baktérie.

Dispozícia prízemia: predsieň, technická miestnosť, samostatné WC, kúpeľňa, 2x izba, kuchyňa a jedáleň prepojená s obývacou miestnosťou (spolu až 44,30 m2), komora, schodisko.
Dispozícia poschodia: kúpeľňa s WC, 2x izba, šatník, terasy

~~~~~~ V CENE DOMU JE BAZÉN 7x3 m s technickou miestnosťou ~~~~~~

BONUS - V cene domu je zahrnutá aj vŕtaná studňa, ktorá poslúži ako zdroj pre zavlažovanie záhrady.

Konečná cena domu v stave „holodom„ je 499 900,-EUR vrátane všetkých poplatkov za predaj a prevod nehnuteľnosti.

Pre bližšie informácie a obhliadku volajte: Peter Vesel, tel. číslo: +421 905 587 754, email: peter.vesel.jr@gmail.com .

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo