Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 06. 2022
Tesárske Mlyňany
Tesárske Mlyňany – predávame pozemok 7406 m2 EXKLUZÍVNE
592 480 €

Tesárske Mlyňany – predávame pozemok 7406 m2 EXKLUZÍVNE

592 480 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Pozemok pre rod. domy
 • Zast. plocha: 325 m2
  Plocha pozemku: 7406 m2
 • Cena za m2: 80 €/m²
  ID inzerátu: 4793253
Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj rozľahlý pozemok na okraji obce Tesárske Mlyňany, v katastrálnom území Tesáre nad Žitavou, len 2 km od výjazdu na diaľnicu R1. Vďaka nej je krajské mesto Nitra v dosahu 15 minút cesty autom, okresné mesto Zlaté Moravce do 10 minút, Bratislava 1 hod., Banská Bystrica 45 minút.
Výhodou ponuky sú aj rôzne možnosti využitia pozemkov – individuálna alebo radová výstavba (do 1.NP na základe Uznesenia Obecného zastupiteľstva z 06/2021), rekreačné využitie, poľnohospodársky účel, ľahký priemysel, parkovanie vozidiel, agroturistika, chov domácich alebo hospodárskych zvierat a podobne.

Vstup na pozemky s celkovou výmerou až 7406 m2 (z toho cca polovica v intraviláne) sa nachádza na Hlavnej ulici a je široký 12 metrov, uzatvorený kovanou bránou a múrom. V ďalšej časti je pozemok široký až 33 metrov. Vpredu sa nachádzajú torzá pôvodných sedliackych stavieb – sýpky a hospodárskej budovy, z ktorej zostali už iba obvodové múry.
Pozemok je rovinatý a nachádza sa v pokojnej vidieckej zástavbe pokračujúcej do rolí až k rieke Žitava. Blízko pozemkov je novovybudovaná rekreačná zóna s rybníkom, značená cyklotrasa, z viníc je krásny výhľad na široké okolie a masív pohoria Tribeč. Neďaleko sa nachádza známe Arborétum Mlyňany SAV - botanická inštitúcia, ktorá spravuje najväčšiu zbierku cudzokrajných drevín na Slovensku a jednu z najbohatších v strednej Európe.
Pripojenie IS – elektrina na pozemku, ostatné siete na ulici pred vstupom na pozemok.

Parcely sa predávajú iba v celku, sú vysporiadané, neviazne na nich žiadna ťarcha.
V prípade viacerých záujemcov bude nehnuteľnosť predaná najvýhodnejšej ponuke podľa preferencií majiteľa. Cena: 80 EUR/m2. Uvedená cena je vrátane provízie realitnej kancelárie RE/MAX, kompletného právneho servisu, autorizovaných zmlúv a poplatkov spojených s prevodom vlastníckych práv.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu