Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2022
Kadnárova, Bratislava III - Rača
Krásny slnečný 3i byt v Krasňanoch TOP!
249 000 €

Krásny slnečný 3i byt v Krasňanoch TOP!

249 000 €

aj s komplet vybavením bytu!


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 69 m2
 • Cena za m2: 3 608,70 €/m²
  Energie: 90 €/mesiac
  ID inzerátu: 4793418
Predaj priamo od majiteľa bez potreby platiť províziu realitnej kancelárii! Právny servis v cene.

Predám krásny 3-izbový byt s balkónom v Krasňanoch, slnečný a výborne orientovaný vo výmere 69 m2 na 2. poschodí (2/4), ideálna východno-západná orientácia, po kompletnej rekonštrukcii, na ktorej sa nešetrilo. Nová dispozícia bytu bola na účely rekonštrukcie navrhnutá interiérovým architektom, nábytok bol vyrobený na mieru, použité kvalitné materiály a vybavenie, krásna priestranná kúpeľňa, steny sú upravené elegantnými talianskymi dekoratívnymi farbami. Nový kotol (samostatné kúrenie), obývačka vybavená klimatizáciou zn. Daikin, veľa praktických úložných priestorov. V cene je väčšina interiérového zariadenia - talianska kožená sedačka, TV, pračka zn. MIELE, chladnička, konf. stolík s kamennou doskou, svietidlá, nové bezpečnostné dvere ADLO najvyššej triedy atď... Samostatná detská izba, celá s nábytkom na mieru....Najlepšie je vidieť naživo!

Neoceniteľnou výhodou tohto bytu je výborná lokalizácia s kompletnou občianskou vybavenosťou, v pešej dostupnosti je napr. materská škola (1min), základná škola Hubeného (3min), gymnázium Hubeného (4min), pošta (1min), letné kúpalisko (1min), rôzne obchody a služby (2-3min), zastávka električky (4min), detské ihrisko priamo pri dome, futbalové ihrisko (3min), fitness klub (3min), bikrosová dráha (5min) a oveľa viac... Výborná dostupnosť električkou, do centra mesta cca 15-20min.

Bytovka je odsadená od cesty, z jednej strany je krásny zelený park so vzrastlými stromami a udržiavaným trávnikom a z druhej strany detské ihrisko, takisto so zeleňou, byt tak má veľmi príjemné prostredie na život. Parkovisko určené pre rezidentov hneď pri dome, v prípade záujmu možné osobitne prenajať samostatnú garáž cca 5min peši od domu.

Bytový tehlový dom prešiel pred pár rokmi kompletnou rekonštrukciou, zateplený bol minerálnou vlnou (nie polystyrénom!), čo v kombinácii s tehlovou konštrukciou bytovky vytvára veľmi príjemné prostredie na bývanie. Všetky náklady rekonštrukcie boli uhradené investorom nadstavby, preto nie je potrebné splácať žiadny úver (!) za obnovu bytovky Byt má nízke prevádzkové náklady (cca 150€ mesačne). V celej bytovke sú aj vymenené spoločné rozvody tzv. stupačky.
K bytu prislúchajú ešte aj 2 samostatné (5+3m2) a 1 spoločná pivnica (9m2).

Nepremárnite šancu na získanie tohto krásneho bytu s výbornou orientáciou, v úžasnej tichej lokalite plnej zelene, s kompletnou občianskou vybavenosťou!

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty