Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 06. 2022
Ludanská cesta, Levice
Rodinný dom 6 - izbový na predaj Levice
233 000 €

Rodinný dom 6 - izbový na predaj Levice

Ludanská cesta, Levice, okres Levice
233 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Zast. plocha: 130 m2
  Plocha pozemku: 575 m2
 • Cena za m2: 1 792,31 €/m²
  ID inzerátu: 4793430
Realitná kancelária FGI Vám z poverenia majiteľa ponúka na PREDAJ krásny 6 – izbový murovaný rodinný dom s obytnou plochou 130m2 v meste Levice do ktorého sa viete hneď nasťahovať a bývať. Nachádza sa v zastavanej ulici medzi domami ktoré sú trvalo obývateľné v časti Nová osada. Vďaka tejto polohe je vhodný pre niekoho kto túži bývať v Leviciach v dome s menšou záhradou, ktorá mu poskytuje relax a potešenie a zároveň sa môže rýchlo dostať do centra mesta. Celková výmera pozemku je 575 m2.
Dom má výbornú dispozíciu, na prízemí pri vstupe je chodba so schodiskom ktoré vedie na horné poschodie, kuchyňa s barovým pultom, obývacia miestnosť, spálňa, veľká zimná terasa a prístavba kde sú ďalšie dve samostatné izby, technická miestnosť s plynovým kotlom a špajza. Na hornom poschodí sa nachádzajú dve pomerne veľké samostatné izby a menší úložný priestor. Chvíle trávené vonku Vám spríjemní pekný záhradný altánok s vonkajším posedením, bazén, skleník a krásne udržiavaná záhrada. Samotný dom je napojený na všetky IS – elektrika, mestský vodovod, plynové kúrenie. V roku 2009 prebehla kompletná rekonštrukcia ako nové el. rozvody, plynové ústredné kúrenie, okná, omietky, podlahy, dlažba, obytné podkrovie a strecha. V dome je zavedený optický internet.
Vstup na pozemok a k domu je cez elektrickú bránu na diaľkové ovládanie a dom je zabezpečený kamerovým systémom. Príjazdová asfaltová cesta umožňuje bezproblémovú dostupnosť k nehnuteľnosti. Susedské vzťahy sú na veľmi dobrej úrovni. Výhodou je dostupnosť do centra mesta.
Rozhodne odporúčame vidieť!.

Uvedená cena je vrátane všetkých poplatkov, právneho servisu, sprostredkovateľskej provízie, vyhotovenie dokumentácie.
V prípade záujmu vám zrealizujem bezplatný finančný servis za účelom kúpy tejto nehnuteľnosti / hypotekárny úver, spotrebný úver, stavebný úver.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 6
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Typ konštrukcie: Zmiešaná
 • Kúrenie: Ústredné, Krb, Klimatizácia
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Optická sieť

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty