Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 28. 06. 2022
Pred poľom, Trenčín
SOTERIA / predaj exkluzívny 2- izbový byt s parkovacím miestom
135 000 €

SOTERIA / predaj exkluzívny 2- izbový byt s parkovacím miestom

135 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 55 m2
 • Cena za m2: 2 454,55 €/m²
  ID inzerátu: 4793631
SOTERIA ponúka na predaj exkluzívny 2- izbový byt, ku ktorému je zakúpené dobre situované parkovacie miesto. Vkusná, moderná trojposchodová novostavba si Vás získa na prvý pohľad. Efektná dispozícia bytu, dostatočne veľký balkón v kombinácii s dostupnou lokalitou a dobrou občianskou vybavenosťou.
Plocha bytu je 55m2, nachádza sa na 1. poschodí a je kompletne zariadený. Vstupná chodba so šatníkovou zostavou ponúka možnosť vstupu do dennej časti bytu v podobe obývacej izby spojenej s kuchyňou, spálne so vstupom do kúpeľne a do samostatného WC s veľkorysou výmerou. Denná časť bytu je priestranná a vzdušná. Z dennej časti bytu je výstup na balkón, ktorý je dostatočne veľký na trávenie voľných chvíľ.
Byt taktiež disponuje klimatizáciou, samostatným plynovým kondenzačným závesným kotlom so zásobníkom, radiátormi s termoregulačnými hlavicami, vstupnými bezpečnostnými protipožiarnymi dverami s oceľovou bezpečnostnou zárubňou.
Niekoľko krokov od bytu sa nachádzajú aj zástavky MHD. Okolitá príroda priam láka na turistiku a cykloturistiku a pekné vychádzky do prírody.
Bývanie je určené pre ľudí ktorí ocenia mestský štýl v spojení s aktívnym životom a prírodou,

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu