Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 08. 12. 2022
Maďarsko
Predaj: rodinný dom v obci Szalaszend, Maďarsko, 2.600m2 pozemok
14 990 €

Predaj: rodinný dom v obci Szalaszend, Maďarsko, 2.600m2 pozemok

14 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 120 m2
 • Cena za m2: 124,92 €/m²
  ID inzerátu: 4794280
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Szalaszend v Maďarsku pri hlavnom ťahu z Košíc na Miškolc len 23km od hranice. V súčasnosti je dostupnosť už aj po diaľnici, teda doprava je veľmi komfortná.

Dom bol postavený približne v roku 1933. Zastavaná plocha je cca 90m2. V dome sú 2 izby, chodba (presklený gánok) a miestnosť vhodná na kuchyňu a kúpeľňu. Za domom je ďalšia budova o rozlohe cca 30 m2 s pivnicou a ešte niekoľko menších hospodárskych budov. Samotná stavba domu je v zdravom stave bez vlhkosti! Výhodou je, že nový majiteľ si vie upraviť oba domy podľa vlastných predstáv. Nehnuteľnosť je napojená na elektriku a vodu. Dom je vhodný na chalupu ako aj na trvalé bývanie.
Pozemok je udržiavaný so záhradou s ovocnými stromami a má rozlohu cca 2600m2. V obci je plná infraštruktúra. Obchody, pošta, zdravotné stredisko, škôlka, škola... Z nehnuteľnosti je pekný výhľad na obec ako aj na okolitú krajinu.  V obci vlastní nehnuteľnosť už viac ako dvadsať slovenských rodín.

Ponúkame odbornú pomoc pri realizácii kúpy, tlmočenie, vypracovanie kúpnopredajných zmlúv a zavkladovanie na katastri certifikovanou právnickou kanceláriou.

Cena nehnuteľnosti je 14.990,-EUR.


 

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1933
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 1
 • Počet izieb/miestností: 3

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty