Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 21. 11. 2022
Lúčnica nad Žitavou, Lúčnica nad Žitavou
REZERVOVANÉ! Predáme priestranný rodinný dom v obci Lúčnica n./Žit.
138 000 €

REZERVOVANÉ! Predáme priestranný rodinný dom v obci Lúčnica n./Žit.

138 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Zast. plocha: 130 m2
  Plocha pozemku: 800 m2
 • Cena za m2: 1 061,54 €/m²
  ID inzerátu: 4794319
REZERVOVANÉ!

Exkluzívne iba u nás.

Chcete bývať na vidieku, s rýchlou dostupnosťou do najbližšieho mesta Vráble alebo do okresného a krajského mesta Nitra, kde máte všetky inštitúcie a obchody na dosah? Ak áno, máme pre Vás výbornú ponuku.

Ide o dvojpodlažný rodinný dom s celkovým podpivničením nachádzajúci sa na v tichej, slepej uličke obce Lúčnica nad Žitavou. Zastavaná plocha jedného podlažia predstavuje cca 130 m2. Prízemie rodinného domu pozostáva zo vstupnej haly, priestrannej obývacej izby, kuchyne, izby, toalety a komory. Samozrejmosťou je schodisko na poschodie a do suterénu. Poschodie má identický pôdorys ako prízemie a tvoria ho 3 priestranné izby, kúpeľňa a chodba s výstupom na balkón/terasu. Všetky izby sú priestranné a presvetlené.

Nehnuteľnosť bola postavená cca v roku 1974 z materiálu kvádra. Strecha rodinného domu je rovná, rekonštrukcia bola realizovaná v roku 2014. Okná a dvere pôvodné, podlahy betónové, pokryté kombináciou dlažby a PVC.

Dom umožňuje zrekonštruovanie súčasného stavu podľa vlastného vkusu, pričom vzhľadom na jeho veľkosť je možné využitie na dvojgeneračné bývanie, príp. kombináciu bývania a podnikania.

Z hľadiska dostupnosti inžinierskych sietí je dom napojený na elektrickú energiu, plyn, obecnú vodu a kanalizáciu. Výhodou je kopaná studňa. Vykurovanie zabezpečuje plynový kotol a radiátory.

Rovinatý pozemok prislúchajúci k tejto nehnuteľnosti má výmeru 800 m2 so šírkou 18 m.

Neodmysliteľnou súčasťou domu je garáž nachádzajúca sa v suteréne, rovnako ako aj práčovňa, dielňa a pod. Na pozemku sa nachádza pivnica využívaná ako sklad ovocia a zeleniny.

Dôležitým faktorom je skutočnosť, že na ponúkanej nehnuteľnosti neviaznu žiadne ťarchy, vecné bremená, ani žiadne záložné práva a je kúpou voľný.

Energetický certifikát k nehnuteľnosti nie je vypracovaný.

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala a máte záujem o obhliadku alebo potrebujete zodpovedať Vaše doplňujúce otázky, kontaktujte ma na tel. čísle 0915 360 232 alebo prostredníctvom e-mailu ziackova.dominika@micikovapartners.sk.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Typ konštrukcie: Iná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty