Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 07. 2022
Kpt.Nálepku, Bánov
Predaj staršieho domu s veľkou záhradou v obci Bánov.
134 900 €

Predaj staršieho domu s veľkou záhradou v obci Bánov.

134 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 150 m2
  Zast. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 2636 m2
 • Cena za m2: 899,33 €/m²
  ID inzerátu: 4794591
Iba u nás ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Bánov, ulica Kpt. Nálepku na pozemku celkovej rozlohy 2636 m2. Tento rodinný dom podlhovastého tvaru so sedlovou strechou bol postavený v roku 1961 z pálenej tehly. Jedná sa o poctivú stavbu a je takmer v pôvodnom stave, nevlhne a nezateká. Čiastočná rekonštrukcia v minulosti spočívala vo výmene podláh na plávajúce v izbách a výmene dvoch okien za plastové. Ponúka podlahovú plochu cca 150 m2, ktorá pozostáva z uzavretého zádveria, vstupnej chodby, kuchyne, 4 priestranných izieb(3 prechodové), kúpeľne s wc, špajze a uzavretého preskleného gánku z ktorého je prístupná jedna z izieb. Čiastočne je podpivničený a za domom sa nachádza drevená priestranná šopa na náradie. V dome je zavedená elektrika, plyn, obecná voda , kanalizácia a v záhrade slúži na polievanie vŕtaná studňa. Vykurovanie je ústredné zabezpečené plynovým kotlom, teplá voda prostredníctvom plynového ohrievača vody. Parkovanie pred domom je bezproblémové, ako aj na spevnenej ploche pozdĺž domu, ktorá slúži ako príjazd do samostatnej garáže. Výhodou tejto nehnuteľnosti je veľký pozemok, záhrada na dvoch samostatných parceliach, ktoré do budúcnosti môžu slúžiť ako stavebný pozemok vzhľadom na zámer obce vybudovať v tejto lokalite novú ulicu. Vďaka prístupovej ceste je pozemok veľmi dobre prístupný zozadu a vhodný na prenajatie miestnym poľnohospodárom, prípadne na vlastné plány nových majiteľov. Dom je kúpou voľný a obývateľný, avšak vhodný taktiež na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. V obci Bánov sa nachádza všetka potrebná občianska vybavenosť a okresné mesto je dostupné 10 minút jazdy autom.
Výhodami domu sú lokalita v ktorej sa nachádza, priestrannosť, priestranný pozemok s veľkým potenciálom, uzavretý oplotený dvor a v neposlednom rade dobrí susedia.
Predáva sa za cenu 134.900-euro, vrátane kompletného právneho servisu, pri vážnom záujme je primeraná dohoda na cene možná. Obhliadku odporúčam , môžete si ju dohodnúť u makléra Mgr.Štefan Danis a spoľahnúť sa na profesionálny a seriózny prístup. Kontakt 0904835757.

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 1961
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Priechodná izba: Áno
 • Počet pivníc: 1
 • Skladový priestor: Áno

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty