Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 24. 07. 2022
Kováčska, Košice I - Staré Mesto
PRESTÍŽNY SVADOBNÝ SALÓN CEREMONI
134 990 €

PRESTÍŽNY SVADOBNÝ SALÓN CEREMONI

134 990 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Obchodné priestory
    Stav: Pôvodný stav
  • ID inzerátu: 4794737
BRANISLAV ČURI z realitnej kancelárie CASSOVIA REALITAS vám ponúka možnosť pokračovať v úspešnom prevádzkovaní svadobného salónu CEREMONI v Košiciach na Kováčskej ul. č.57

Ak milujete módu, svadobné šaty, ženskú krásu a zároveň máte kreatívneho podnikateľského ducha, tak potom je táto ponuka práve pre vás!

Pozrite si video skopírovaním linku do Vášho prehliadača: https://youtu.be/HKhqCzRmOaQ

CEROMONI je zabehnutý salón s 22 ročnou históriou, ktorú vybudovali 2 úžasné a šikovné dámy, avšak odchod mimo Európu priniesol príležitosť možno práve pre teba - s láskou pokračovať v tomto úspešnom biznise.

CEREMONI je považovaný za najlepší salón v Košiciach za čo vďačí dobrému vkusu a značke Pronovias, ktorá je svetovo uznávaná a je známa svojou výraznou kvalitou a znamenitým štýlom. CEREMONI jediný salón na východnom Slovensku, ktorý má povolenie odoberať túto značku.

Je to krásna a čistá práca, kde zdieľate tie najkrajšie momenty s budúcimi nevestami. Navyše svadby tu budú stále a za značkou Pronovias nevesty chodia samé. A nie sú to len svadobné šaty ale aj plesové a spoločenské.

Súčasťou odstúpenia salónu je jeho aktuálny tovar na sklade - plesové a svadobné šaty, know-how, meno, stabilná klientela, exkluzívna značka šiat Pronovias, zariadenie a prenajaté priestory.

Cena za odstúpenie je 134.990,- EUR bez DPH.

Všetky technické a podrobné informácie vám radi poskytneme.

Ak teda túžiš rozbehnúť svoje vlastné podnikanie v tom najkrajšom odvetví na svete, tak neváhaj a dohodni si so mnou stretnutie.

Váš realitný maklér Branislav ČURI - 0918 783 223

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Typ konštrukcie: Iná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty