Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 01. 2023
Veľký Meder
Rodinný penzión na predaj, Veľký Meder
260 000 €

Rodinný penzión na predaj, Veľký Meder

260 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Hotel, penzión
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 320 m2
  Zast. plocha: 210 m2
  Plocha pozemku: 1087 m2
 • Cena za m2: 812,50 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4794774
Ak hľadáte zabehnuté podnikanie s kompletným vybavením, kúpa tohto penziónu bude pre Vás tou správnou voľbou. PENZIÓN s úžitkovou plochou 320m2 v meste Veľký Meder sa nachádza na hlavnej medzinárodnej trase medzi Bratislavou a Komárnom, asi 6 km od maďarských štátnych hraníc, 20 km od mesta Győr (Ráb) a 65 km od Bratislavy. Desaťročia zabehnutý, veľmi obľúbený penzión vyhľadávajú najmä turisti zo susedných štátov. Okrem ubytovania turistov ponúka aj priestor na 2 nadzemnom podlaží pre vlastné bývanie ako aj skladovacie priestory v suteréne.
Nehnuteľnosť sa nachádza v centre mesta neďaleko vyhľadávaného termálneho kúpaliska AQUAPARK THERMAL CORVINUS VEĽKÝ MEDER, ktorý je celoročným lákadlom pre turistov, známy najmä vodným parkom. Geotermálna voda s teplotou 57 až 72 °C, vyvierajúca z dvoch prameňov, má blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo a zabezpečuje v bazénoch oddych i relax pre všetky vekové kategórie.

V rámci rekonštrukcie v roku 2004 boli vymenené všetky potrubia, elektrické vedenia. Budova je zateplená, okná a dvere plastové so sieťkami a vnútornými žalúziami. V obývacích priestoroch sú plávajúce podlahy s kobercami a v ostatných miestnostiach dlažby. Kúrenie je riešené radiátormi s elektrickým kotlom. Krb v jedálni pre hostí je riešený s prieduchmi na vykurovanie jedálne aj poschodia.
Pozemok je oplotený s posuvnou bránou na diaľkové ovládanie. Na útulne upravenom dvore okolo penziónu sú altánky na vonkajšie posedenie . Jeden z nich je aj podpivničený so vstupom do kuchyne určený aj na zásobovanie tovarom. Sú vytvorené aj parkovacie státia pre 5 áut.

PRÍZEMIE – 1.nadzemné podlažie:
Penzión má 8 samostatných vchodov z dvora z ktorých 6 zabezpečuje prístup do jednotlivých izieb cez terasy pred vchodom, 1 hlavný vchod do penziónu cez recepciu a 1 vedľajší vchod cez terasu do jedálne.
Penzión pozostáva z hosťovskej a obslužnej časti.
Hosťovskú tvoria
- štyri 2 lôžkové izby s možnosťou prístelky s vlastnou terasou sú vybavené vlastnou kúpeľňou s WC, sprchovacím kútom a umývadlom s ústredným kúrením
káblovou televíziou a internetom (WIFI)
- dve 2 lôžkové izby s možnosťou prístelky sú vybavené vlastnou kúpeľňou s WC, sprchovacím kútom a umývadlom a terasu nahrádza spoločný altánok vybavený grilom pre príjemné posedenia. Samozrejmosťou je ústredné kúrenie, káblovou televíziou a internetom (WIFI)

Obslužná časť penziónu pozostáva z jedálne, 2 toaliet, funkčne vybavenej kuchyne, technickej miestnosti, recepcie s prijímacou kanceláriou a skladovými priestormi.

Terasa so záhradným sedením Vám i Vašim hosťov umožňuje nielen príjemný relax po náročnom dni v výhľadom na dokonale upravenú záhradu, ale dáva príležitosť aj na posedenia počas príjemných letných večerov.


POSCHODIE – 2.nadzemné podlažie :

Do obytnej časti penziónu sa dostaneme cez hlavný vchod a recepciu po kruhovom schodišti. Ocitneme sa v presvetlenej otvorenej miestnosti, ktorá rozdeľuje obytnú časť na dennú (pravá časť) a nočnú (ľavá časť). Denná čast pozostáva z rozľahlej kuchyne a obývacej izby, kým nočnú časť tvoria 2 samostatné spálne, šatník, kúpeľňa a WC. Dennú časť je možné rekonštrukciou podkrovnej časti rozšíriť.

Rozľahlý a pekne upravený dvor a záhrada ponúka priestor na mnoho aktivít, či už športových (napr. rôzne loptové hry) alebo relaxačných. V zadnej časti dvora sa nachádza záhradné jazierko s rybičkami, ktoré len dolaďuje príjemnú atmosféru záhrady.


Okolie
Aj keď ide o pomerne malé mestečko, jeho história presahuje 900 rokov. Je to miesto, kde sa snúbi kúpeľníctvo, turistika a príroda. Populárny je predovšetkým pre termálne kúpele Thermal Corvinus, medzi jeho pozoruhodnosti však patrí aj zbierka predmetov z každodenného života miestnych sedliakov, ktorá sa nachádza v najstaršom dome mesta. V okolí sa vydajte k Číčovskému mŕtvemu ramenu alebo do chránenej oblasti Dropie.
- Jeden z najväčších lanových parkov na Slovensku – TARZÁNIA Veľký Meder - sa nachádza v areáli termálneho kúpaliska. Tento zážitok je vhodný pre všetkých tých, ktorí majú radi výšky - či už malých alebo veľkých dobrodruhov.
- Okrem termálneho kúpaliska sa môžete za letným osviežením pri Veľkom Mederi vydať aj za kúpaním na prírodnom kúpalisku Okočské jazero. Voda v jazere vás poteší svojou čistotou a sviežosťou, pláž je tvorená príjemnými okruhliakmi. Pri troche pozornosti môžete pri potápaní nájsť i drobné mušle. Pozor si ale dávajte na hĺbku jazera - dosahuje totiž od 0,50 do 30 metrov
- Okočské jazero je obľúbené i na rybárčenie. Dostať sa sem môžete ako autom, tak i na bicykli po cyklotrase vedúcej z Veľkého Medera po smerom na obec Okoč.

Aktuálne tento penzión nenájdete v ponuke žiadnej realitnej kancelárie. Ak vás nehnuteľnosť zaujala, určite si dohodnite termín obhliadky.
V cene sú započítané komplexné právne služby.
V prípade záujmu je IHNEĎ voľný a zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty