Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 06. 2022
Karpatská, Bratislava I - Staré Mesto
Prenájom zariadeného 2-izbového apartmánu blízko hlavnej stanice
520 €/mes.

Prenájom zariadeného 2-izbového apartmánu blízko hlavnej stanice

520 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 45,71 m2
 • Cena za m2: 11,38 €/m²/mes.
  Energie: 150 €/mesiac
  ID inzerátu: 4794955
Ponúkame na dlhodobý prenájom (spravidla aspoň 1 rok) zrekonštruovaný, zariadený 2-izbový apartmán (45,71m2) so spotrebičmi – chladnička, mraznička, elektrická rúra, mikrovlnná rúra, varná doska. V apartmáne je samostatný wi-fi router s internetom. V apartmáne nie je prívod na práčku, prať je možné v suteréne v práčovni.
Apartmán sa nachádza medzi ul. Karpatská a ul. Dobšinského. Situovaný je na 3.nadzemnom podlaží. Dom bol rekonštruovaný v roku 2018 a nachádza sa v ňom aj modernizovaný výťah. Hlavná stanica je vzdialená zhruba na 10 minút chôdze.
Cena za nájom na mesiac je 520 €/mesiac bez energií. Energie sa uhrádzajú mesačne formou zálohových platieb vo výške 150€ bez DPH/mesiac (potrebné prirátať 20% DPH). Prípadné preplatky alebo nedoplatky za energie, teplú vodu a studenú vodu sa vyúčtujú raz ročne alebo pri ukončení nájmu.
Pri uzavretí zmluvného vzťahu nájomca zaplatí nájomné za aktuálny mesiac a zábezpeku vo výške 1-mesačného nájomného + energie, ktorá mu bude po odčítaní prípadných škôd a nedoplatkov vrátená pri ukončení nájmu. Ďalšie nájomné je splatné do 20. dňa v mesiaci, čím sa predplatí nájom na nasledujúci mesiac. K nájomnému vystavujeme faktúru a zábezpeku zaplatí nájomca na základe zmluvy.
Nájomca si môže cez spoločnosť UPC objednať vlastný televízny signál.
Priestor pred domom a časť spoločných priestorov monitorujú kamery, dom má čipový prístupový systém a k dispozícii je poštová schránka.
K prenájmu bytu možno prenajať aj parkovací pruh (2 parkovacie státia za sebou). Cena parkovacieho pruhu je 120 €/mesiac.
Kontaktujte nás prosím v prac. dni po-pia v čase 8-15:30hod.
Obhliadky robíme v pracovné dni po-pia 8-15hod. po dohode.
Províziu RK neplatíte.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty