Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 06. 2022
Szögliget, Maďarsko
Szögliget - veľký RD/penzión blízko Košíc v krásnom prostredí
37 900 €

Szögliget - veľký RD/penzión blízko Košíc v krásnom prostredí

Szögliget, Maďarsko
37 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 240 m2
  Zast. plocha: 120 m2
  Plocha pozemku: 1200 m2
 • Cena za m2: 157,92 €/m²
  ID inzerátu: 4795106
GEMINIBROKER Vám ponúka veľký 2-podlažný rodinný dom s šikovne riešenou dispozíciou. Podľa potreby je možné z neho urobiť dvojgeneračný dom s 3 izbami, kuchyňou, kúpeľňou, WC a predizbou na každom podlaží + kotolňa, no možností je viac. Pôvodným plánom majiteľov bolo postaviť penzión, ktorý by slúžil na prenajímanie - podnikanie (plány vedia poskytnúť). Rodinný dom sa nachádza v pokojnej, nádhernej obci Szögliget v srdci prírody len 50minút od Košíc, po rovnej a dobrej ceste. Od hraničného priechodu Turňa nad Bodvou/Hosťovce je vzdialená 18km. V blízkosti je národný park a mnoho turistických a rekreačných možností, jedná sa o veľmi príjemnú a vyhľadávanú oblasť.


Obytná plocha domu je 240m2 a plocha pozemku je niečo cez 1200m2. V dome na dolnom podlaží sa nachádza predizba s miestom pre schodisko a ďalších 5 miestností. Na hornom podlaží sa nachádza taktiež predizba s balkónom, 4 izby, miesto pre kúpeľňu a samostatné WC. V jednej z miestností je komora/šatník, odkiaľ je prístup na strechu. Podkrovie je dokonca možné zastavať a získať tak ďalší obytný priestor. Jedna samostatná miestnosť, ktorá by mohla slúžiť ako izba či kotolňa má samostatný vchod zo zadnej strany domu, je dostatočne priestranná a je neprechodná. Stavba bola postavená pred 15 rokmi z kvádrov a tehál na betónovom základe. Strecha je škridľová. Dom ako aj strecha sú vo výbornom stave. Okná - drevené s dvojsklom (majiteľ dodá chýbajúce sklá). Kúrenie v dome je možné pieckami/krbom, pretože takmer v každej miestnosti je komín, prípadne je možné pridať ďalší typ vykurovania pri dokončení podľa vlastného uváženia.


Inžinierske siete: Elektrina v dome je už pripravená - všade sú použité medené káble a stačí už len požiadať o pripojenie, obecná voda - na pozemku sú vodovodné hodiny aj pripojenie na obecnú kanalizáciu. Plynová prípojka je taktiež na pozemku.


Na pozemok je prístup z dvoch strán, je slnečný, úplne rovinatý, je obklopený prírodou a poskytuje súkromie pre oddych a relax. Záhradkári tiež prídu na svoje, pôda je vhodná na záhradkárčenie či pestovanie ovocia a zeleniny. Nehnuteľnosť sa nachádza mimo hlavnej cesty v pokojnej a tichej uličke s krásnym protredím a dobrými susedmi navôkol, medzi ktorými sa nájdu aj Slováci.


Cena 37 900€


Cena je vrátane všetkých poplatkov realitnej kancelárie, nákladov certifikovaného advokáta a vkladu do katastra, preklad zmluvy do slovenského jazyka, odovzdanie listu vlastníctva, prepis energií na základe plnej moci a iných služieb podľa dohody a podľa potrieb nového majiteľa aj po odovzdaní nehnuteľnosti. Samozrejmosťou je vybavenie pobytovej karty - LAKCÍM KARTY. Makléri realitnej kancelárie Vám radi pomôžu pri vybavovaní nielen administratívnych záležitostí aj po predaji. Nenecháme Vás samých v cudzej krajine. Na nás sa VŽDY môžete s dôverou obrátiť.


V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, kontaktujte nás telefonicky v pracovných dňoch od 8.30 do 18.00 a v sobotu od 9.00 do 12.00 a dohodnite si termín obhliadky na našej infolinke

+ 421 905 177 704 ALEBO NONSTOP

mailom na : info@geminibroker.skNaši makléri Vám radi poskytnú bližšie informácie o nehnuteľnosti a pomôžu Vám s výberom vhodnej nehnuteľnosti. Kompletnú ponuku našich ponúkaných nehnuteľností nájdete na www.geminibroker.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 9
 • Počet balkónov: 1
 • Typ konštrukcie: Kvádrová
 • Kúrenie: Krb

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu