Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 06. 2022
Svätojánska, Komárno
Polyfunkčná budova na Svätojánskej ul. v Komárne
269 000 €

Polyfunkčná budova na Svätojánskej ul. v Komárne

269 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 312 m2
 • Cena za m2: 862,18 €/m²
  ID inzerátu: 4795340
Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj polyfunkčnú budovu na ul. Svätojánska v Komárne. Nehnuteľnosť je rozdelená na 2 časti - a poschodí je obytná časť a na prízemí obchodný priestor. Budova sa predáva s pozemkom o veľkosti 312 m2 a dispozične pozostáva z:

1. NP - obchodný priestor, aktuálne pripravený na reštauráciu/raňajkáreň s vinárňou s kuchyňou, skladom a sociálnymi miestnosťami. V esteriéry je pripravený priestor pre vonkajšiu terasu. Všetko je pripravené, rekonštruované a zariadené.

2. NP - 3-izb mezonetový byt so samostatným vchodom. Úžitková plocha bytu je cca 90 m2 + terasa o ploche 30 m2. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a dispozične pozostáva z 2 spální, kúpeľne s toaletou a priestrannej kuchyne s obývačkou. Schodami vyjdeme do podkrovia, kde je sa nachádza priestro vhodný na spanie. Veľká terasa umožňuje využitie na odpočinok a relax aj vo vírivke.K obchodnému priestoru patrí aj priestor pod budovou - v ňom sa nachádza skladový priestor, šatňa pre zamestnancov, sociálna miestnosť pre zamestnancov, 3 miestnosti vhodné ako sklad/ kancelárie a technická miestnosť.Pozemok vedľa objektu je osobnom vlastníctve - je na ňom vybudovaná vonkajšia terasa a vydláždený priestor pre parkovanie 2 osobných vozidiel.Bližšie informácie Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0948 457 557 a pomôžem Vám v komplexnom poradenstve, právnych službách a vo výbere najlepšej ponuky úveru v banke - bezplatne.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet terás: 1
 • Terén pozemku: Rovinatý

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty