Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 10. 2022
Nové Zámky
Ponúkame na predaj 3 izb.rodinný dom vo veľmi dobrom stave v NZ
155 000 €

Ponúkame na predaj 3 izb.rodinný dom vo veľmi dobrom stave v NZ

155 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 313 m2
  Plocha pozemku: 589 m2
 • Cena za m2: 495,21 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4795476
N007-12-HENE
Ponúkame Vám na predaj 3 izb. tehelný rodinný dom s dvorom a záhradou v meste Nové Zámky. Dom je vo veľmi dobrom stave, vhodný k okamžitému nasťahovaniu. Nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite. Je postavený na pozemku s rozlohou 598m2. Je napojený na všetky inžinierske siete. Celkové mesačné náklady sú cca 150eur. Okrem 3 priestranných obytných miestností je v dome tiež kuchyňa s komorou, kúpeľňa s toaletou, chodba, špajza, pivnica ,dielňa, veľké podkrovie s betónovým poterom a s dreveným krovom( vhodné na dostavbu ďalších podkrovných izieb). Dom má škridlovú strechu, je izolovaný proti vlhkosti, samostatne stojaci a má za sebou dve konštrukcie. Pred 15 rokmi bola uskutočnená komplexná rekonštrukcia a pred dvoma rokmi boli nainštalované plastové okná, dvoje plastové vchodové dvere a nové ústredné plynové kúrenie. Dvor je čiastočne zastrešený, nachádza sa na ňom priestor na príjemné letné posedenie ,má pekne udržiavanú záhradku s ovocnými kríkmi a stromami, má vlastnú studňu. Zastavaná plocha je 313m2,Dvor má 35m2 a záhrada 241m2.Dom sa nachádza v tichom a bezproblémovú susedstve. V bezprostrednom okolí je niekoľko menších obchodov, zastávka MHD, potraviny, škôlka, škola, detské ihrisko, lekáreň, kaderníctvo, reštaurácia.
Cena je 155000eur a zahŕňa všetky právne úkony.
Viac info realitný maklér Henrieta Nemšovská 0950103136

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty