Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 05. 05. 2023
Hamrovská cesta, Svätý Jur
Vinohrad s krásnym výhľadom pod lesom vo Svätom Jure, lokalita Korytá
45 000 €

Vinohrad s krásnym výhľadom pod lesom vo Svätom Jure, lokalita Korytá

45 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Chmelnica, vinica
  • Plocha pozemku: 1381 m2
  • Cena za m2: 32,59 €/m²
    ID inzerátu: 4795739
Realitymaster ponúka na predaj vinohrad vo vinárskej obci Svätý Jur pod Wiegerovou vilou. Pozemok má výmeru 1381m2. Odrodová skladba: prevažne Rizling vlašský, Müller Thurgau, cca 20 kusov viniča rodí červené hrozno a pár koreňov bielych stolových odrôd. Vinohrad je udržiavaný. Vhodné aj ako investícia, pri kúpe vieme zabezpečiť lokálneho vinohradníka, ktorý by si vinohrad zobral do dlhodobého užívania. Ku vinohradu vedie asfaltová cesta. Pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce.Cena je 45 000€ vrátane provízie RK. Poskytneme Vám kompletný právny servis. Zabezpečíme poradenstvo renomovanej právnickej kancelárie, vypracovanie autorizovaných zmlúv, vklad do katastra vrátane správnych poplatkov, poistenie Vašej nehnuteľnosti a prevedieme Vás celým procesom predaja rýchlo a bezpečne.


Kladieme dôraz na BEZPEČNOSŤ predaja - naše zmluvy sú autorizované advokátskou kanceláriou, ktorá ručí za ich vyváženosť a právnu relevantnosť.


Ak Vás naša ponuka zaujala, obhliadku si môžete dohodnúť na tel. č.: Alžbeta Buranová 0905 222 395, Jarolím Achberger 0902 670 863.

Pre viac info e-mailom na: achbergerjarolim@realitymaster.sk


VIETE O VHODNEJ NEHNUTEĽNOSTI NA PREDAJ ALEBO PRENÁJOM? Aktuálne hľadáme v Bratislave a okolí pre našich klientov garsónku, 1-izbový, 2-izbový, 3-izbový byt, rodinné domy, záhrady a stavebné pozemky. Za sprostredkovanie sa Vám odmeníme.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
PROFI Klient PROFI Klient
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty