Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 09. 2022
Vlašky, Vlachy
Apartmán č.5 v Apartmánovom dome, Vlašky - Liptovská Mara
148 192 €

Apartmán č.5 v Apartmánovom dome, Vlašky - Liptovská Mara

148 192 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Apartmán
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 68 m2
 • Cena za m2: 2 179,29 €/m²
  ID inzerátu: 4796522
Ponúkame na predaj apartmán s rozlohou 67,95 m2 plus terasa v obci Vlašky v bezprostrednej blízkosti Liptovskej Mary. Na apartmánovom dome v čase predaja prebieha kolaudácia a všetky apartmány sú pripravené na predaj. Apartmán č. 5 dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, spálne, kúpeľne bez zariaďovacích prvkov, veľkej obývačky s kuchyňou a jedálenskou časťou a 8,11 m2 terasou. Má protipožiarne exteriérové dvere, infračervené podlahové rohožové kúrenie, laminátové podlahy, prípravu na kuchyskú linku a prípravu na osadenie zariaďovacích prvkov kúpeľne v kvalite, akú si nový vlastník vyberie. (v cene apartmánu len zariadenie z fotodokumentácie). V suteréne sú 3 veľké miestnosti, kde budú mať vlastníci možnosť odkladať letnú a zimnú športovú výstroj.

Na prízemí sa nachádzajú 4 apartmány (39,50m, 37,94m, 29,40m + terasa, 33,71m + terasa), v podkroví sa nachádzajú 3 apartmány (67,95m + terasa, 34,45m + terasa, 33,77m + terasa). Na výstavbu boli použité nadštandardné materiály, striekaná izolácia v streche, ale aj priečkach, apartmány sú dispozične pripravené s elektrickým podlahovým kúrením, vodoinštaláciou, odpadmi a elektroinštaláciou. Parkovanie bude zabezpečené na dvore, ku ktorému bude patriť spoluvlastnícky podiel na pozemku. Apartmán svojou lokalitou môže byť investícia, ale rovnako môže slúžiť ako relaxačný priestor po dňoch strávených kúpaním v okolitých aquaparkoch (Bešeňová a Tatralandia), lyžovaním v Jasnej, Maline Brde, alebo Kubínskej Holi, prípadne turistikou na čoraz viac obľúbenom Liptove.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Firemné
 • Počet terás: 1
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Typ konštrukcie: Kvádrová
 • Kúrenie: Ústredné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu