Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 10. 2022
Hradská, Bratislava II - Vrakuňa
5izb. mezonetový byt s predzáhradkou, BA II. Hradská ul. novostavba vo výstavbe /pozemok, 2x parkov
310 000 €

5izb. mezonetový byt s predzáhradkou, BA II. Hradská ul. novostavba vo výstavbe /pozemok, 2x parkov

310 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Vo výstavbe
  • Energie: 200 €/mesiac
    ID inzerátu: 4796728
Ponúkame Vám na predaj 5 izb. mezonet Bratislava-Vrakuňa, Hradská. Stav objektu: vo výstavbe. Výhody: luxusný. Cena 310 000 €.

Ponúkame Vám na predaj novostavby vo výstavbe 4 a 5 izbových bytov, ulica Hradská, Vrakuňa, Bratislava II. Ide o uzatvorený areál, vstup cez posuvnú bránu na čip, v objekte sa nachádzajú 3 domy s tromi bytovými jednotkami. V ponuke máme 4 izbové byty na prízemí z predzáhradkou, 5izbové byty na poschodí s balkónom a povalou a 5 izbové mezonetové byty situovane na prízemí aj poschodí s predzáhradkou. Ku každej bytovej jednotke prislúchajú 2 parkovacie miesta v cene bytu. Byty sa predávajú v štandarte podľa výberu klienta. Použité materiály pri výstavbe: pálena tehla 30cm, zateplenie 20cm polystyrén, plastové okná DAKO odtien biela/antracit, strešná krytina- pálená Bramac, podlahové kúrenie elektrické Devi /termostat v každej izbe /, vápennocementová omietka. Možnosť výberu štandartu sa rieši s klientom individuálne.
Cena bytov : 4 izb. byty 300.000,-€ , 5izbové byty 259.900,-€, 5 izbové mezonetové byty 310.000,-€. Ceny sú uvedené vrátane predzáhradok o výmere od 65m2 - 205 m2, 2x parkovacie miesto k bytu , v štandarte podľa výberu klienta. Celkovo sa v objekte nachádza 9 bytových jednotiek. Dispozícia bytov, predzáhradok , parkovacích miest viď situácia a podorysy. Pri podpise zmluvy záloha vo výške 15.000,-€, zvyšná časť kúpnej ceny pri podpise kúpnej zmluvy. Obhliadky možné denne.
termín dokončenia 12/2022

Táto nehnuteľnosť je súčasťou developerského projektu

Hradská

Počet bytov: 1
Stav projektu: Vo výstavbe
Ukončenie výstavby: 09.12.2022
Cena od: od 310 000 €

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu