Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 07. 2022
Borčice, Borčice
Krásny rodinný dom s vírivkou, garážou a slnečným pozemkom v obci Borčice
275 990 €

Krásny rodinný dom s vírivkou, garážou a slnečným pozemkom v obci Borčice

275 990 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 154 m2
  Plocha pozemku: 321 m2
 • Cena za m2: 1 792,14 €/m²
  ID inzerátu: 4796764
Realitná kancelária Vaše sny naše reality Vám prináša ponuku atraktívneho dvojpodlažného rodinného domu v obci Borčice.

Tento tehlový rodinný dom bol postavený v roku 2011 a patrí k domom ktoré majú hlavu aj pätu - je tu dostatok úložného priestoru, veľké izby, garáž a veľa ďalších benefitov. Poďme sa na to pozrieť spolu.

Nehnuteľnosť sa nachádza v súkromnej ulici, ktorá je vo vlastníctve majiteľov domov v radovej zástavbe. Každý vlastní svoj podiel na tejto komunikácii. Pri hlavnom vstupe do domu sa nachádza veľká garáž ktorú je možné otvárať na diaľkové ovládanie a zároveň je tu i prístrešok pre ďalšie auto. V závislosti od veľkosti sa sem zmestia i autá dve. Dispozične sa dom skladá z chodby z ktorej je vstup do technickej miestnosti v ktorej sa nachádza i jedna toaleta. Zároveň sa z chodby dostávate do centra celého domu - priestrannej obývacej izby, ktorá je spojená s jedálenským priestorom a peknou veľkou kuchyňou. V kuchyni je k dispozícii i praktická špajza. Samozrejmosťou sú vstavané spotrebiče ako rúra a umývačka riadu. V obývacej izbe je umiestnený i krb, ktorý vytvorí najmä počas zimných večerov dokonalú atmosféru.

Na poschodí sú umiestnené izby - veľká spálňa so vstavanými skriňami, rovnako pomerne veľká hosťovská izba a detská izba. Samozrejmosťou na tomto podlaží je kúpeľňa v ktorej je dostatok priestoru a nájdete tu ako rohovú vaňu tak i sprchový kút a toaletu.

Vráťme sa však na prízemie tohto pekného domu - z obývacej časti vedie výstup na terasu, ktorá prekvapí svojou veľkosťou a celkovou úpravou. Je tu vydláždený priestor pre grilovačku s deťmi či s priateľmi a veľký benefit - vírivka, ktorá prinesie veľa zábavy a relaxu v horúce letné dni. Cez terasu vedie vydláždený chodníček, na ktorého konci nájdete rovnako milé posedenie, záhradný domček a benefit - druhý prístup k domu.

Pridanou hodnotou je taktiež to, že na pozemku sa nachádza i vlastná studňa. Dovedené sú všetky IS a je tu úplne nová kanalizácia, ktorá sa realizovala v roku 2020. O kúrenie sa stará plynový kotol ku ktorému je i regulátor teploty - termostat. Dovedený je i optický internet. K dispozícii je videovrátnik s monitorom a o súkromie sa stará kvalitný kamerový systém.

Lokalita v ktorej sa dom nachádza je na okraji obce, pri pozemku, ktorý je poľnohospodársky takže tam nie je žiadna stavba len veľa zelene. Druhá strana je otočená do tichej uličky. Kúsok od obce Borčice sa nachádza Nemšová, Dubnica nad Váhom, Nová Dubnica a Ilava, no do krajského mesta Trenčín to je rovnako len pár minút po diaľnici.

Mesačné náklady sú priaznivých 120,- Eur mesačne a cena nehnuteľnosti je 275.990,- Eur

Naša realitná kancelária považuje túto ponuku za naozaj atraktívnu a určite odporúča osobnú obhliadku nehnuteľnosti. Kým sa rozhodnete pozrite si aspoň našu 3D vizualizáciu, ktorú nájdete pod týmto textom :) Dozaista i Vás zaujme tento dom tak ako našu maklérku.

V prípade otázok alebo za účelom dohodnutia si obhliadky kontaktujte:

Veronika Koukalová
0917 348 806
v.koukalova@gmail.com

___________________________________________
Pri rozhodovaní Vám pomôžu i finanční špecialisti v našej realitnej kancelárií, ktorá dlhodobo spolupracuje so všetkými bankovými inštitúciami. Priamo u nás v kancelárii Vám zodpovieme všetky otázky ohľadom spôsobov financovania kúpy Vami vybranej nehnuteľnosti. Nájdeme ten správny spôsob priamo pre Vás.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok výstavby: 2011
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 4
 • Počet terás: 1
 • Plocha predzáhradky: 1 m²

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu