Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 19. 08. 2022
Dlhé diely III., Bratislava IV - Karlova Ves
Nízkoenergetický dom pri lese s nádherným výhľadom
1 800 €/mes.

Nízkoenergetický dom pri lese s nádherným výhľadom

1 800 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 120 m2
  Zast. plocha: 160 m2
  Plocha pozemku: 600 m2
 • Cena za m2: 15 €/m²/mes.
  Energie: 150 €/mesiac
  ID inzerátu: 4796880
Prenajmeme kompletne zrekonštruovaný, zateplený a úplne zariadený päť izbový, jedno poschodový, nízko energetický dom s dvomi loggiami s južným výhľadom na lesy Rakúska, terasou (80 m2) a dvomi zelenými oddychovými zónami, jednou garážou (380 V na dobíjanie elektromobilu) a tromi parkovacími miestami. Prízemie – obývacia izba, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s práčkou a WC. Poschodie – štyri izby, kúpeľňa so sprchou, bidetom a WC.

V kuchyni je zabudovaný elektrický sporák s teplovzdušnou rúrou a digestorom, chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra a umývačka riadu. Ohrev vody elektrickým bojlerom. Vykurovanie a chladenie domu tepelnými čerpadlami s možnosťou ovládania cez aplikáciu. Kúpeľne majú zabudované elektrické podlahové vykurovanie.

V celom dome sú nainštalované nové plávajúce podlahy, dlažba, plastové okná, interiérové aj exteriérové dvere, vymenené inžinierske siete, nová kuchynská linka, sanita, schodisko, nové osvetlenie aj kompletné povrchové úpravy a maľovanie všetkých stien a stropov. Na všetkých oknách sú žalúzie a sieťky proti hmyzu. Kompletná rekonštrukcia bola ukončená v roku 2022. Dom ešte nebol prenajímaný. Uprednostníme nájomníkov bez domácich zvierat.

V cene nájmu je 4G internet s wifi routerom a mesačným objemom dát 100 GB. Dom je pripojený k biologickej čističke odpadových vôd. Dom je na konci ulice a z jednej strany susedí s lesom. Nízke prevádzkové náklady. Energetický certifikát domu A1 (primárna energia) a B (celková spotreba energie). Dom ešte nebol prenajímaný a je ihneď k dispozícii na nasťahovanie. Dobrá dostupnosť MHD - autobus 29 má zástavku vzdialenú 450 metrov od domu.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty