Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2022
Trnava
Exkluzívny 4 izbový byt s kobkou,špajzou,garáž st.
619 000 €

Exkluzívny 4 izbový byt s kobkou,špajzou,garáž st.

619 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: 4 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 135 m2
  • Cena za m2: 4 585,19 €/m²
    ID inzerátu: 4796886
Ponúkam na predaj novostavbu - 4 izbový byt, ktorý je výborne situovaný na sídlisku Družba, na ulici Starohájska, neďaleko centra. Byt má rozlohu 135 m2 (vrátane 2 loggií, ktorých výmera je 18 m2). Súčasťou bytu je priestranná kobka s rozlohou 7m2, ktorá sa nachádza pri byte.
Vstup do bytového domu je komfortný, otvára sa na čip (dá sa i na kľúč). Vstup do bytového domu je možný z vonku, alebo priamo z garáže. Vstup je bezbariérový nakoľko z garáže i z vonku sa je možné dopraviť výťahom. Na schodiskách a taktiež v garáži je automatické zapínanie svetiel, prostredníctvom pohybových senzorov.
Výhodou bytu je, že bol málo obývaný, takže všetko je tu ako nové. V celom byte sa nachádza kvalitný značkový nábytok, spotrebiče, mramorové obkladanie, záclony, závesy, kožené sedačky, všetko na mieru. Byt bol kompletne zariaďovaný a dizajnovaný v spolupráci s architektom a dizajnérom.

Byt pozostáva z:
-vstupnej chodby, v ktorej sa nachádzajú 2 rolldory na mieru, vešiak na zavesenie oblečenia, obkladané steny a veľké zrkadlo,

-samostatného WC s umývadlom a úložnou skrinkou,

-kúpeľne, ktorú tvorí sprchový kút, vaňa a 2 umývadlá s úložným priestorom a 2 podsvietené zrkadlá, 1 väčšia skrinka a veľké balkónové okno,

-samostatnej nepriechodnej spálne, s veľkým rolldorom a komodou na mieru, s úchytkami zn. Swarovski, s 2 nočnými stolíky s lampami, zo spálne vedie vstup na loggiu č. 1,

-samostatnej nepriechodnej izby č. 1, v ktorej sa nachádzajú 3 závesné skrinky, 1 šatníková skriňa, gauč, kožená stolička s písacím stolom a nástenné skrinky,

-samostatnej nepriechodnej izby č. 2, v ktorej sa nachádza písací stôl s koženou stoličkou, kožený gauč, komoda i nástenne skrinky, ručne maľované obrazy, podpísané autorom,

-obývačky, v ktorej sú na pohodlné sedenie umiestnené 2 kožené sedačky a 1 gauč s taburetkou, mramorové obklady na stenách, podsvietené garníže, komody, ručne maľované obrazy, LCD televízor s veľkou uhlopriečkou, na ktorom je možné sledovať cez káblovú televíziu prostredníctvom IPTV veľké množstvo domácich i zahraničných programov (okolo 200). Celý byt je pokrytý WIFI internetovým signálom.
Z obývačky vedie priamo vstup na loggiu č. 2, na ktorej sa nachádza aj stôl a 2 stoličky na posedenie. Súčasťou bytu je krásny výhľad na Baziliku sv. Mikuláša a Katedrálu Svätého Jána Krstiteľa, ktoré sú večer nádherne osvetlené a vidno ich už z obývačky a taktiež z loggie č. 2.
Na oboch loggiach sa nachádza osvetlenie a elektrické zásuvky. Priamo na logii, sú aj kvetináče na vyvýšené kvetinové záhony.

-kuchyne: kuchynská linka je zariadená na mieru, je v nej zabudovaná mikrovlnná rúra, elektrická rúra, umývačka riadu, indukčná varná doska, ktoré sú skoro vôbec nepoužívané. Kuchynská linka má veľký úložný priestor. Celá kuchynská linka je podsvietená. Súčasťou kuchyne je i barová stolička a jedálenský set.

-za kuchyňou sa okrem daných 4 izieb nachádza ešte 5 uzatvárateľná miestnosť s posuvnými dverami – špajza, v ktorej sa nachádza veľká chladnička s LCD displejom, práčka, a komody s úložným priestorom.

V byte sú zabudované prípojky na klimatizačnú jednotku. Na oknách sú sieťky proti hmyzu. Samozrejmosťou je i elektrický video vrátnik a zvonček.

Byt má, okrem iného, i výbornú lokalitu – neďaleko sa nachádza nákupné centrum City aréna a futbalový štadión, obchody Kaufland, Lidl, Tesco, Alza, čerpacia stanica, mnohé štátne inštitúcie, mäsiarstvo, pekáreň, polícia, lekáreň, poliklinika Družba, kaviareň PalEta, detské ihrisko, materská škôlka aj základné školy, kostol, nachádza sa blízko od centra.

Byt sa predáva tak, ako je na fotkách, plne zariadený, s veľkou kobkou, a v cene ja taktiež zahrnuté 1 vnútorné garážové státie (otváranie garáže je na diaľkové ovládanie).

BENEFITY:
- výnimočne zariadený byt na mieru, v spolupráci s architektom a dizajnérom,
- byt sa nachádza v pokojnej a dobre situovanej lokalite, nakoľko vďaka bezbariérovej dostupnosti po lávke sa je možné dostať do historického jadra a teda do centra mesta,
- priestrannosť a výborná dispozícia bytu s množstvom úložného priestoru,
- nepriechodnosť izieb, čo zaručuje väčšie súkromie,
- okrem 4 izieb sa v byte nachádza aj 5 uzatvárateľná miestnosť - špajza,
- väčšia kobka, ktorá sa nachádza pri byte,
- vnútorné garážové státie na diaľkové ovládanie,
- príjemné vonkajšie prostredie a príjemní susedia,
- výborné dopravné napojenie priamo na Bratislavu, Piešťany..,
- plná občianska vybavenosť,
- atraktívny výhľad na Baziliku sv. Mikuláša a na Katedrálu sv. Jána Krstiteľa, ktoré sú v noci nádherne osvetlené,
- novostavba,
- málo obývaný byt.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo