Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 07. 2022
Opatovce nad Nitrou, Opatovce nad Nitrou
PREDAJ - Rodinný dom s veľkým slnečným pozemkom v obci Opatovce nad Nitrou
169 950 €

PREDAJ - Rodinný dom s veľkým slnečným pozemkom v obci Opatovce nad Nitrou

169 950 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 150 m2
  Plocha pozemku: 2404 m2
 • Cena za m2: 1 133 €/m²
  ID inzerátu: 4797810
Ponúkame Vám na predaj jednopodlažný rodinný dom s veľkým slnečným pozemkom v obci Opatovce nad Nitrou. Celková výmera mierne svahovitého slnečného pozemku, so šírkou 12 metrov, orientovaného na svetové strany V/Z, je komfortných 2404m2. V dome s prístavbou sú 3 obytné izby, 2 kuchyne, samostatné WC a kúpeľňa, vstupná chodba. Dom je prevažne v pôvodnom stave a je čiastočne podpivničený, pričom v pivničných priestoroch je okrem skladovacích priestorov aj technická miestnosť. Výmera podlahovej plochy domu je cca 150m2 a skolaudovaný bol v roku 1960. Obvodové múry domu sú postavené z pórobetónu hrúbky 55cm, vnútorné priečky sú postavené kombináciou pórobetónu a tehly. Dom nie je zateplený. Vstup do domu je možný po schodoch a druhý vstup je bezbariérový. Strecha je sedlová a pokrytá škridlou. Vo veľkej záhrade sa nachádzajú rodiace ovocné stromy, murované chlievy na chov hospodárskych zvierat, studňa s pumpou a podpivničený murovaný záhradný domček. Inžinierske siete sú v dome všetky, plyn, elektrina aj voda. Na zber odpadovej vody slúži zatiaľ žumpa, ale pred domom je vybudovaná prípojka na pripojenie sa k obecnej kanalizácii. Na ohrev teplej vody aj vykurovanie slúži plynový kotol, ako záloha je k dispozícii aj pec na tuhé palivo, nachádzajú sa v technickej miestnosti. Vykurovanie je ústredné, v každej izbe je radiátor. Dom je jednopodlažný, ale nad časťou domu sa nachádza menšia izba s terasou. Kuchynská linka je pôvodná, ale zachovalá. Podlahy sú pokryté PVC, prípadne sú pôvodné drevené. Na stenách sú omietky, elektrina je v pôvodnom stave. Okná na izbách sú vymenené za plastové, ostatné sú pôvodné. K domu je veľmi dobrý prístup, nakoľko sa nachádza pri hlavnej obecnej ceste. Pozemok je oplotený, vstup na pozemok je zabezpečený uzamykateľnou bránou. A prečo vám odporúčam kúpiť práve tento dom? Výhody sú viaceré, a to blízka dostupnosť do Prievidze, Bojníc, kompletná ponuka infraštruktúry v obci, veľký slnečný pozemok, na svoje si prídu hubári, rybári, turisti, milovníci histórie. Dom je síce v pôvodnom, ale v obývateľnom stave, s veľkou možnosťou rekonštrukcie podľa vlastných predstáv. Vo veľkej záhrade je možné zrealizovať výsadbu ovocného sadu, či chov hospodárskych zvierat alebo hydiny. A to všetko za veľmi priaznivú cenu 169 950 €. Na prípadné ďalšie otázky vám veľmi radi odpovieme počas prehliadky tejto nehnuteľnosti. V PRÍPADE SERIÓZNEHO ZÁUJMU A NÁVRHU KONKRÉTNEJ PONUKY JE DOHODA NA CENE MOŽNÁ!!!

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Východná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty