Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 12. 08. 2022
Michalská, Bratislava I - Staré Mesto
Mimoriadna investičná príležitosť na českých horách - Resort Stříbrnice – Jeseníky, projekt s 19 apa
Cena dohodou

Mimoriadna investičná príležitosť na českých horách - Resort Stříbrnice – Jeseníky, projekt s 19 apa

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: 2 izbový byt
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 79 m2
  • ID inzerátu: 4798532
VitoReality ponúka na predaj výnimočné, ekologické a energeticky úsporné apartmány priamo na hlavnej FIS zjazdovke vedľa nástupnej stanice najmodernejšej sedačkovej lanovky Doppelmayr a v centre ski areálu pod Kralickým Sněžníkom, kde vznikajú všetky nové služby pre zaistenie Vášho celoročného vyžitia. Jedinečná investícia na českých horách v novo vzniknutom unikátnom stredisku Kraličák.

All in one (všetko v jednom), aj tak by sa dal nazvať novo vznikajúci celoročný horský rezort Stříbrnice s exkluzívnymi apartmánmi, dispozícia 2kk a 3kk. Na výber sú apartmány, ktoré môžu ubytovať páry, rodiny aj väčšie skupiny.

Táto investícia je pre každého, ako pre aktívnych ľudí žijúcich športom celý rok, tak aj pre tých, čo hľadajú kľud a relax v nádhernej prírode.

Unikátna poloha apartmánov vám umožní naozajstné ski in ski out. Nielen v zimných, ale aj v letných mesiacoch môžu noví vlastníci, ale aj ich hostia, využívať naplno všetky súčasné ako aj budúce benefity lokality:

Ski in ski out, 11 km zjazdoviek, najmodernejšia šesťmiestna sedačka Doppelmayr, Bežecké trate, Cyklistické trate, Náučné chodníky, požičovňa bicyklov a elektro bicyklov, Butiková reštaurácia s regionálnymi potravinami, jedinečné gastro zážitky, Bar s vonkajším posedením, Detské ihrisko, Fitness, Wellness and spa, Full time recepcia, Bezproblémové parkovanie

Investovanie do celoročných horských apartmánov vo výnimočnej lokalite je výhodnejšia alternatíva ako investície do akcií, zlata, striebra a ďalších komodít.
Okrem výnosu z prípadného prenájmu budete mať miesto pre Vašu rodinu a stretávanie sa s priateľmi, či obchodnými partnermi.

Cena info v RK. Pre viac informácií nás kontaktujte: 0904 515 067, info@vitoreality.sk, www.vitoreality.sk

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu