Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 09. 2022
Furdekova, Bratislava V - Petržalka
Exkluzívne PNORF – zrekonštruovaný 3i byt, 73 m2, balkón, pivnica, 3x výťah, Furdekova ul., Petržalk
250 000 €

Exkluzívne PNORF – zrekonštruovaný 3i byt, 73 m2, balkón, pivnica, 3x výťah, Furdekova ul., Petržalk

250 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 3 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 73 m2
 • Cena za m2: 3 424,66 €/m²
  ID inzerátu: 4799198
Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 3i byt, 73 m2, 2. p., s preskleným balkónom, spoločným skladom na poschodí a pivnicou v suteréne, nachádzajúci sa v lokalite s bezproblémovým parkovaním a okamžitým prístupom k verejnej električkovej, autobusovej hromadnej doprave a k obchvatu mesta na Furdekovej ul. v Petržalke – Bratislava V.

Kompletne zrekonštruovaný 3i byt s ideálnou dispozíciou má všetky miestnosti nepriechodné a orientované do zelenej zóny za panelovým bytovým domom mimo ciest. Dve spálne a kuchyňa s presklenou loggiou sú orientované na južnú stranu a tretia spálňa je orientovaná na západ.

Dispozícia bytu s rozmermi jednotlivých miestností sa nachádza vo fotogalérii.
Byt prešiel v r. 2017 kompletnou rekonštrukciou, vrátane bezpečnostných dverí, byt. jadra, kúpeľne, kuchynskej linky, interiérových dverí s obložením, omietok, podláh, radiátorov, rozvodov sietí, na chodbe a toalete je nové senzorové osvetlenie, v kúpeľni a na WC sú nové dojazdové ventilátory, v kuchyni je nové úsporné 4 – zónové osvetlenie a iné.
Bytový dom s čipovým a kamerovým zabezpečením a dvoma novými osobnými a jedným nákladným výťahom prešiel kompletným zateplením a rekonštrukciou. Bývanie v dome je veľmi bezpečné. Bez čipu alebo použitia aplikácie nemôžete vstúpiť alebo vyjsť von. Spoločné priestory sú klimatizované. Vo vchode sa nachádza informačný panel o situácii v Bratislave.

Bonusy bytu: kvalitne a precízne prevedená rekonštrukcia, orientácia do zelenej zóny mimo ciest, nadštandardná občianska vybavenosť, bezproblémové parkovanie a sofistikovaná a nadštandardne fungujúca samospráva v byt. dome.

V PRÍPADE ZÁUJMU NÁS KONTAKTUJTE NA tel. č. 0904 825 980. AK MÁTE ZÁUJEM O TÚTO PONUKU, ALE ZA INÚ CENU, NAPÍŠTE NÁM VÁŠ NÁVRH NA EMAIL pnorf.realestate@hotmail.comíí

P n o r f

r e a l
e s t a t e:
p r o f e s i o n á l n e
p r á v n e
a
r e a l i t n é
s l u ž b y
s
n a j n i ž š í m i
p r o v í z i a m i
n a
t r h u.

Pre prípad prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti bez účasti s p r o s t r e d k o v a t e ľ a Vám ponúka PNORF – REAL ESTATE náš originálny produkt „ASISTOVANÝ DOHĽAD PRÁVNIKA“ v úrovniach eHome a Professional za bezkonkurenčné ceny.
+ Hypotekárne poradenstvo zdarma.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 3
 • Orientácia: Južná

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty