Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2022
Iľanovská, Liptovský Mikuláš
Rodinný dom na predaj Liptovský Mikuláš- Iľanovo
145 000 €

Rodinný dom na predaj Liptovský Mikuláš- Iľanovo

145 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 100 m2
  Plocha pozemku: 1084 m2
 • Cena za m2: 1 450 €/m²
  ID inzerátu: 4799361
Ponúkam Vám možnosť vlastniť rodinný dom s veľkou záhradou v prímestskej časti Liptovského Mikuláša – Iľanovo. Stavba je vhodná po dokončení rekonštrukcie na trvalé bývanie ako i na rekreačné účely v rámci ubytovania na Liptove. Na rodinnom dome bola pred 2 rokmi začatá rekonštrukcia podľa novej projektovej dokumentácie. Stavba je umiestnená na užšom no, rovinatom pozemku o rozlohe 1084 m2. Stavba domu je dvojpodlažná bez podpivničenia, s plánovanými tromi obytnými miestnosťami. V dome je prípojka na elektriku 230/400 V, odpad a vodovodná prípojka. Na pozemku za domom je postavená pôvodná drevenica, ktoré je taktiež súčasťou predaja. Lokalita v ktorej sú stavby umiestnené ponúka množstvo pasívneho i atraktívneho oddychu. Aquapark Tatralandia a lyžiarske stredisko Jasná sú vzdialené len pár kilometrov. Ak Vás naša ponuka zaujala, kontaktujte nás ešte dnes, radi odpovieme na Vaše otázky a sprostredkujeme nezáväznú obhliadku.Directreal nehnuteľnosť číslo: 168382link:

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty