Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 09. 2022
Majcichov
TOP NA PREDAJ: REZERVOVANÉ: Nízkoenergetická novostavba na pozemku s výmerou 5a
226 000 €

TOP NA PREDAJ: REZERVOVANÉ: Nízkoenergetická novostavba na pozemku s výmerou 5a

226 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 94 m2
  Zast. plocha: 116 m2
  Plocha pozemku: 683 m2
 • Cena za m2: 2 404,26 €/m²
  Energie: 100 €/mesiac
  ID inzerátu: 4799400
Hľadáte novostavbu rodinného domu na priestrannom pozemku v pokojnej časti obce mimo Hlavnej ulice? Potom je táto ponuka určená práve pre Vás.

Ponúkame Vám na predaj 6-ročnú NOVOSTAVBU rodinného domu typu bungalov v obci Majcichov situovanú na pozemku s výmerou 485 m2, pričom šírka pozemku je 21m, takže v prípade úprav záhradnej časti alebo dostavby garáže je možný prejazd do tejto zadnej časti autom, či rôznou technikou.

Ide o samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom, ktorý je umiestnený na rovinatom pozemku, pričom zastavaná plocha domu je 116 m2, úžitková plocha domu je 94 m2 + plus plocha terasy s výmerou 16 m2. Ide o drevodom postavený z nízkoenergetických kvalitných certifikovaných materiálov. Vykurovanie je zabezpečené úsporným a zdraviu prospešným infračerveným podlahovým vykurovaním od spoločnosti CALEO. Rodinný dom je zateplený 15cm EPS a stropná časť je striekaná penovou izoláciou. Strešná krytina je od spoločnosti MEDITERRAN. Inžinierske siete napojené na rodinný dom sú vodovod, elektrika a kanalizácia. V obci je plánované budovanie optického kábla, v súčasnosti je využívaný DSL internet. Mesačné náklady sa pohybujú okolo 226 000 € na mesiac. V zimnom období si môžete spríjemniť a v konečnom dôsledku ponížiť náklady na energie pomocou krbových kachiel, ktoré sú umiestnené v obývacej izbe.

Dispozícia domu: predsieň, obývacia izba prepojená s kuchyňou (obývacia izba s výstupom na terasu), komora v kuchyni, chodba, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC, spálňa, detská izba a pracovňa. Dom sa predáva kompletne zariadený!!!

V záhradnej časti je vŕtaná studňa s čerpadlom umiestnená v šachte. Trávnik je polievaný závlahovým systém od spoločnosti HUNTER. Na pozemku sa nachádza menší záhradný domček. Veľkosť pozemku do budúcna umožňuje vybudovať garáž, kopaný bazén ako aj detské ihrisko poprípade altánok. Dom bude spĺňať kritériá aj náročnejšieho klienta.

Cena: 226.000,- EUR

!!!EXTRA PONUKA K NEHNUTEĽNOSTI!!!
V prípade záujmu je možné odkúpiť pozemok s výmerou 198m2 ako dodatočnú záhradnú časť za cenu 15.000,-EUR. V takomto prípade by bola cena za nehnuteľnosť vo výške 241.000,-EUR.

Potrebujete pomoc s riešením hypotekárneho úveru?
Náš hypotekárny poradca Vám rád pomôže s najlepšou alternatívou pre Vás.

Neváhajte a dohodnite si obhliadku rodinného domu na tel.č.:
0903 469 745, Bc. Radovan Lehuta

Doplnkové charakteristiky

 • Rok kolaudácie: 2016
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet terás: 1
 • Plochy terás: 16 m²
 • Počet vonkajších parkovacích miest: 2
 • Typ konštrukcie: Drevená

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu