Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 09. 2022
Majcichov
NEO – novostavba 4i rodinného dom s udržiavanou záhradou v tichej lokalite
259 000 €

NEO – novostavba 4i rodinného dom s udržiavanou záhradou v tichej lokalite

259 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 966,24 m2
  Plocha pozemku: 445 m2
 • Cena za m2: 268,05 €/m²
  ID inzerátu: 4799500
Ponúkame na predaj jednopodlažný 4i rodinný dom s plochou pozinkovanou strechou, ktorý disponuje úžitkovou plochou 96,24m2. Rodinný dom stojí na pozemku o výmere 445m2 a je situovaný v Majcichove.

Dispozícia rodinného domu
Dispozične rodinný dom pozostáva zo vstupnej haly, v ktorej sa nachádza po pravej strane samostatné wc. Zo vstupnej haly sa dostávame do centrálnej chodby. Z chodby je vstup do každej miestnosti v dome. Nočná časť domu pozostáva zo spálňe, dvoch detských izieb, kotolne a spojenej kúpeľne s wc. Spálňa disponuje veľkým šatníkom. V kúpeľni je vaňa a sprchovací kút. Denná časť je na opačnej strane domu, vďaka čomu dom zabezpečuje svojim obyvateľom dostatok súkromia. Obývacia izba s kuchyňou predstavujú spojený vzdušný a svetlý priestor, ktorý je oddelený jedálenskou časťou. Z kuchynskej aj z obývacej časti je vstup na záhradu francúzskymi oknami. Vykurovanie je ústredné podlahové - teplovodné.

Exteriér
Za domom je pekne udržiavaná záhrada s krytou terasou. Na záhrade sa nachádza záhradný domček a plocha pre parkovanie troch osobných áut. Rodinný dom strážený alarmom.

Lokalita
Rodinný dom je situovaný v obci Majcichov, v slepej uličke v rezidenčnej časti s rodinnými domami. Prostredie je pokojné a záhrada poskytuje dostatok súkromia aj vďaka roli za domom. Majcichov svojim obyvateľom ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, taktiež skvelú dostupnosť na výjazd na diaľnicu D1 (do 10min.)
Majcichov – Trnava 13min.
Majcichov – Sereď 10min.

Cena za nehnuteľnosť je 259.000 €

V prípade otázok alebo záujmu o osobné stretnutie, ma neváhajte kontaktovať. Túto nehnuteľnosť je možné zakúpiť prostredníctvom hypotekárneho úveru. V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný legislatívny a finančný servis.

Karol Zachar
0908 560 294
zachar@neoreal.sk
karolzachar.sk
neoreal.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu