Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 10. 2022
Koperníkova, Bratislava II - Ružinov
TOP PONUKA: 5 izbový rodinný dom s pozemkom v tichej časti BA, Ružinov - Trnávka
390 000 €

TOP PONUKA: 5 izbový rodinný dom s pozemkom v tichej časti BA, Ružinov - Trnávka

390 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 190 m2
  Zast. plocha: 130 m2
  Plocha pozemku: 231 m2
 • Cena za m2: 2 052,63 €/m²
  Energie: 250 €/mesiac
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4799508
Máme pre Vás top lokalitnú ponuku
-----------------------------------------------


Hľadáte veľkú priestrannú úžitkovú plochu s vlastnou záhradkou v Bratislave? Máme pre Vás vhodnú, ale aj investične zaujímavú nehnuteľnosť pre Vaše bývanie.

Realitná kancelária EPIC HOME Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej a preferovanej lokalite Bratislavy.

Dom sa nachádza v mestskej časti Ružinov, časť Trnávka v kľudnej zóne zástavby rodinných domov. Rodinný dom je dvojpodlažný s prístupom od Koperníkovej ulice. Zastavaná plocha domu je 130 m2 a nakoľko rodinný dom disponuje dvomi podlažiami jeho úžitková plocha je až 190 m2. Dom je postavený na rovinatom pozemku o výmere 231 m2. Pred domom je spravený aj vkusný altánok na príjemné posedenie. Pozemok má dosť priestoru parkovanie, malú záhradku, či vkusný detský kútik.

Rodinný dom bol postupne rokmi zveľadený, dostavaný, zväčšovaný a rekonštruovaný. Posledná rozsiahla rekonštrukcia prebehla pár rokov dozadu v r. 2018. Dom bol kompletne zrekonštruovaný. Prebehla rekonštrukcia ako dispozičná, tak aj podláh, izieb, kúpeľní a aj exteriérov.

Dispozícia:
1.NP/ Po vstupe do domu sa dostaneme do priestrannej chodby slúžiacej ako zádverie domu, hneď ďalej sa dostaneme do veľkej obývacej izby prepojenej s kuchynskou časťou a teda na jednej strane kuchyňou a na druhej jedálenským kútom. V obývacej miestnosti sa nachádza aj dominanta a to krb, ktorý v zimných mesiacoch dodá nádych rodinného tepla a príjemnej pohody. Smerom vpred cez kuchyňu a chodbu sa po pravej strane nachádza krásne prerobená kúpeľňa s luxusným nádychom. V zadnej časti domu je miestnosť slúžiaca ako šatník, ďalej jedna izba slúžiaca aktuálne ako detská izba, a tiež sa tu nachádza chodba so vstavanou skriňou a s točiacimi schodmi na druhé podlažie.
2.NP. Schodmi hore sa dostaneme na chodbu s veľkým úložným priestorom. Smerom vpred sa nachádza veľká izba slúžiaca ako spálňa. Na podlaží ďalej nájdeme aj ďalšie dve izby, ktoré majú okná smerované na záhradu a miestnosť slúžiacu aktuálne ako detská herňa. Tiež je tu vkusne zrekonštruovaná kúpeľňa s vaňou.

pozrite si virtuálnu prehliadku domu:
https://my.matterport.com/show/?m=eCQqVGntT9x

Technické info:
Rodinný dom má betónové základové pásy. Zvislé nosné konštrukcie sú z murovaných tehál. Priečky v dome sú z tehál a tiež so sadrokartónu. Druhé podlažie je z pórobetónových tvárnic a priečok so sadrokartónu. Strop s rovným povrchom. Dom bol zateplený polystyrénom. Strešná krytina je plechová. Pultová strecha. Podlahy v izbách sú z laminátovej podlahy, keramický obklad a dlažby v kúpeľniach a na chodbách. Na chodbe je pekný obklad z prírodného kameňa. Vnútorné steny majú hladkú vápennú omietku. Okná a dvere sú plastové z izolačného 2-skla. RD je aktuálne vykurovaný vlastným elektrickým kotlom so zásobníkom na TÚV, vykurovanie je zabezpečené radiátormi. V prípade potreby a zmeny, možnosť napojiť vykurovanie na plynový kotol. V obývačke je krb s krbovou vložkou. Elektrika bola menená, v dome sú natiahnuté medené káble. Kuchynská linka disponuje vstavanými spotrebičmi. Dom je napojený na všetky IS ( prípojka plynu plomba, používajú el. sporák aj bojler). Dom je v dobrom technickom stave.

Lokalita:
Bratislava a hlavne aj mestská časť Trnávka ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, cez parky, školy, škôlky, zástavky MHD, reštaurácie, bary či potraviny a ďalšie služby. Susedia sú milí, parkovanie pred domom alebo vo dvore.

CENA 390 000 € (Hľadáme primárne hotovostného klienta !!!) pre viac info ma neváhajte kontaktovať
Mgr. Michal Gróf, RSc.
E: grof@epichome.sk
M: 0911 667 988

Tešíme sa na Vás

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2018
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Počet izieb/miestností: 5
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Počet šatníkov: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty