Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 01. 12. 2022
Bratislava II - Vrakuňa
MODERNÁ SLNEČNÁ VILA S JACUZZI, BRATISLAVA II – VRAKUŇA
Cena dohodou

MODERNÁ SLNEČNÁ VILA S JACUZZI, BRATISLAVA II – VRAKUŇA

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Novostavba
  • Úžit. plocha: 315 m2
    Plocha pozemku: 375 m2
  • ID inzerátu: 4799562
Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj modernú slnečnú vilu, ktorá sa nachádza sa v pokojnej slepej ulici zabezpečujúcej ničím nerušené príjemné bývanie v mestskej časti Vrakuňa, ku ktorému taktiež prispieva kompletná občianska vybavenosť.

Vila dispozične pozostáva z dvoch poschodí, ponúka spolu 5 izieb a umožňuje prechod suchou nohou do domu. Na prízemí disponuje priestrannou dvojgarážou o výmere 53 m², odkladacím priestorom pre 5 bicyklov, technickou miestnosťou a veľkorysou hosťovskou izbou s vlastnou kúpeľňou. Parkovanie je zabezpečené taktiež dvoma parkovacími státiami nachádzajúcimi sa priamo pred vilou. Klimatizáciu a vykurovanie pokrýva systém WAMAK. Prístup na prvé podlažie umožňuje samostatný vchod vedúci z južnej strany. Pri vstupe do vily vás privíta hala s centrálne umiestneným elegantným kamenným schodiskom s krištáľovým lustrom spusteným v strede, ktoré vkusným spôsobom predeľuje prvé podlažie, ktoré pozostáva z obývacej, kuchynskej a jedálenskej zóny.

Obývacia izba disponuje nápaditými kúskami akými sú napríklad machová stena a biokrb, ale i moderným stropným osvetlením, ktoré kladie dôraz na dokonalú hru svetiel. Ďalej ponúka priamy vstup na priestrannú terasu s dizajnovým sedením, grilom a taktiež s plynulým prechodom do záhrady. Jedálenskú časť tvorí štýlová kuchyňa SÝKORA, kvalitné spotrebiče Miele a praktická komora. Z kuchyne vedie taktiež východ na južnú terasu. Samozrejmosťou je i hosťovská toaleta. Na druhom podlaží sa nachádza pôvabná master bedroom s výmerou 35 m², detská izba a veľkometrážny šatník, ktorý môže do budúcna slúžiť ako ďalšia plnohodnotná izba. Druhé podlažie ďalej disponuje vstupom na rozľahlú terasu s oddychovými ležadlami, ktorú môže majiteľ potenciálne využiť ako zimnú záhradu alebo jóga zónu. Toto podlažie ďalej zahŕňa samostatnú toaletu s bidetom a štýlovú kúpeľňu disponujúcu dvojitou vaňou vhodnou pre 2 až 4 ľudí, sprchovým kútom a dizajnovými kúskami značky Hans Grohe a Villeroy Boch, ktoré dotvárajú jej celkový luxusný vzhľad.

Exteriér tvorí relaxačná zenová záhrada s jazierkom, vodopádom a terasa z cédrového dreva s ležadlami, ktoré majiteľovi zabezpečujú maximálne pohodlie. Zaslúžený oddych po práci a počas zimných večerov si môžete dopriať aj v jacuzzi alebo vonkajšej saune. Vo vile dominuje predovšetkým jedinečná hra svetiel a farieb, ktoré sú podčiarknuté rôznorodými doplnkami, bambusová drevená podlaha a použité nadštandardné materiály.

• atmosféra svetiel
• bambusová drevená podlaha
• kúpeľne značky Hans Grohe, Villeroy Boch
• kuchyňa SÝKORA a kuchynské spotrebiče Miele
• centrálne tepelné čerpadlo
• nadštandardné materiály
• elektronicky ovládaná brána
• vstup na odtlačok prsta
• kamerový systém, alarm
• jaccuzi, sauna
• pokojná lokalita

LOKALITA – Bratislava II, Vrakuňa
Vila sa nachádza v tesnej blízkosti vrakúnskeho Lesoparku, ktorý nadväzuje na oddychovú zónu v rámci Dunajskej hrádze. Nájdete tu rozhľadňu, detské ihriská, lanovku pre menšie deti, ale aj workoutové ihrisko pre športovcov. Je vhodnou voľbou na oddych pre celú rodinu. Ide o veľmi tichú a kľudnú lokalitu s výbornou občianskou vybavenosťou a infraštruktúrou. V okolí sa nachádzajú i medzinárodné anglické škôlky a školy, ktoré môžu byť do budúcna tou vhodnou voľbou pre Vaše dieťa.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu