Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 09. 2022
Pirovac, Chorvátsko
Predaj mobilného domu (40 m2) s terasou (20 m2) v Chorvátsku, mesto Pirovac
48 000 €

Predaj mobilného domu (40 m2) s terasou (20 m2) v Chorvátsku, mesto Pirovac

Pirovac, Chorvátsko
48 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Mobilný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 60 m2
  Zast. plocha: 60 m2
 • Cena za m2: 800 €/m²
  ID inzerátu: 4799619
Spoločnosť NEHNUTELNOSTI BB ponúka na predaj mobilný dom v Chorvátsku v meste Pirovac. Pirovac je menšie letovisko v strednej Dalmácii ležiace v severnej časti Pirovackého zálivu - prírodného fenoménu, ktorý je v dĺžke 10 km vtesnaný do skalnatého pobrežia obklopeného bujnou vegetáciou.

Mobilný dom sa nachádza a auto-kempe Miran. Je situovaný v malej zátoke v blízkosti hotela Miran a obklopený olivovníkmi i borovicovým hájom, cca 1 km (10 min chôdze) od centra mesta Pirovac. Mestečko je spojené s hotelom Miran pobrežnou promenádou. Autokemp je mimoriadne vhodné prostredie pre rodiny s deťmi, vzdialené od mora cca 50 m. Nachádzajú sa tu športové ihriská, detské ihrisko, obchod či hotelová reštaurácia.

Dom má obytnú plochu s 2 terasami cca 60 m2. Je vhodný pre 6 osôb. K dispozícii sú dve dvojlôžkové spálne, obývacia miestnosť s klimatizačnou jednotkou, vybavenou kuchynskou linkou, plynovým sporákom s elektrickou rúrou, digestorom, jedálenskou časťou, rozkladacím gaučom. V dome sú dve sociálne zariadenia (sprchovací kút, umývadlo, WC). Pred domom sú dve terasy. Na všetkých oknách sú sieťky proti hmyzu, satelitný príjem SkyLink, možnosť parkovania pri mobilnom dome. Domček sa môže celoročne využívať, vzdialenosť od mora je 10 m – teda prvá rada.

Mesto Pirovac je čulé, malebné rybárske mestečko a spolu s Primoštenom a Vodicami patrí k najvýznamnejším turistickým strediskám Šibenickej riviéry. V historickom centre nájdete kaviarničky a reštaurácie s kvalitnými dalmatínskymi špecialitami, rybí trh, obchody s potravinami. Pláže sú kamienkové s postupným vstupom do mora, vhodné aj pre malé deti. Zaujímavosťou je skutočnosť, že priemerná teplota mora v Pirovackom zálive je o 3 – 4 °C vyššia ako je priemer v celej Dalmácii. Nachádza sa 850 km z Banskej Bystrice, pričom odbočka z diaľnice je vyznačená na smerovej tabuli.

Cena predaja je 48.000,- eur a je v nej zahrnutý:
- mobilný dom,
- kompletná zmluvná dokumentácia, právny servis a právne poradenstvo s našimi advokátmi,
- poplatky u notára.

V cene predaja nie je zahrnutý:
- nájom za pozemok (ten je vo výške cca 5.000,- eur ročne).

Ak Vás táto ponuka zaujala, neváhajte nás kontaktovať:
Mgr. et Mgr. Andrea Bubelíny, MBA
Realitný právnik
0911 933 903
info@nehnutelnostibb.sk
www.nehnutelnostibb.sk

AJ VAŠA NEHNUTEĽNOSŤ SA DÁ INTELIGENTNE PREDAŤ ALEBO PRENAJAŤ.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Mgr. et Mgr. Andrea Bubelíny, MBA REALITY BB s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (12)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu