Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2022
Tulská, Banská Bystrica
PREDAJ: Príjemný 2 izbový byt so šatníkom a loggiou, 63 m2, Banská Bystrica - sídlisko Fončorda - ul
159 900 €

PREDAJ: Príjemný 2 izbový byt so šatníkom a loggiou, 63 m2, Banská Bystrica - sídlisko Fončorda - ul

159 900 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 2 izbový byt
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 63,23 m2
 • Cena za m2: 2 528,86 €/m²
  Energie: 70 €/mesiac
  ID inzerátu: 4799858
NADČASOVÉ BÝVANIE - BÝVANIE S VYHLIADKOU - BÝVANIE PRE VÁS!

DOBRÉ REALITY – silná slovenská realitná sieť, exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekonšturovaný, nadčasový, 2 izbový byt s loggiou a šatníkom v príjemnej lokalite sídliska Fončorda v Banskej Bystrici.

PREDMET PONUKY
Nadčasový, dispozične upravený, čiastočne zrekonštruovaný 2 izbový byt s presklenou loggiou, šatníkom a príslušenstvom, orientovaný východ (obývacia izba, kuchyňa) - západ (spálňa), umiestnený na 8 z 8 poschodí zrekonštruovaného bytového domu na Tulskej ulici v Banskej Bystrici.
Klasický typ zvolenského bytu prešiel dispozičnou úpravou (zmena stavebných otvorov v obývacej izbe a kúpeľni), ktorá urobila byt praktickejším, priestrannejším a príjemnejším.
Čiastočná rekonštrukcia bytu prebehla postupne v rokoch 2002 -2016 v rozsahu:
- úprava dispozície bytu, bytového jadra a kuchyne (2008 - 2009),
- výmena okien a balkónových dverí za plastové so žalúziami (2002 spálňa, 2016 kuchyňa a obývacia izba) a presklenie loggie (2005),
- výmena vstupných dverí za bezpečnostné (2005), interiérových dverí za dvere s obložkovými zárubňami (2010, masív),
- výmena podláh v predsieni, spálni, kúpeľni, kuchyni za keramické a laminátové,
- inštalácia podlahového kúrenia v kúpeľni, obklady, sanita,
- výmena rozvodov elektriny (v zrekonštruovanej časti), vody a kanalizácie,
- úprava vnútorných omietok (stierky v zrekonštruovanej časti),
- montáž vstavaných skríň s bodovým osvetlením,
V pôvodnom stave zostala a úpravu si vyžaduje obývacia izba.
Mesačné náklady na prevádzku bytu sú v tomto čase 70 Eur mesačne.
Bytový dom prešiel postupnou rozsiahlou rekonštrukciou (2005 - 2006 zateplenie vonkajšej fasády, výmena vchodových dverí a okien v spoločných priestoroch za plastové, rekonštrukcia balkónov, 2011 - výmena stupačiek, 2020 - výmena výťahu), čím získal energetický certifikát triedy B. V bytovom dome pripravujú ďalšiu úpravu spoločných priestorov.

DISPOZÍCIA
8 poschodie: vstupná predsieň, šatník, kúpeľňa s WC, kuchyňa s jedálenským kútom, obývacia izba, spálňa, loggia (spolu 68,83 m2).
Suterén: murovaná pivnica (2,4 m2).

KÚPOU JE BYT VOĽNÝ.

LOKALITA
Bytový dom, v ktorom je byt umiestnený, sa nachádza v na sídlisku Fončorda, v záverečnej časti ulice Tulská. Lokalita je zaujímavá svojím parkovým vzhľadom, pokojným, príjemným, málo frekventovaným prostredím, dobrou dostupnosťou a vybavenosťou službami (obchody, reštaurácie, pošta, ZŠ, MŠ a i.). Do 10 min. cesty autom alebo MHD, je dostupná väčšina služieb pre obyvateľov krajského mesta Banská Bystrica (centrum mesta, nemocnica s poliklinikou, plážové kúpalisko, plaváreň, športové haly, nákupné centrá, kino, divadlo, autobusová a vlaková stanica....). Zastávka MHD je na rohu bytového domu. Dobrá dostupnosť je aj k obchvatu mesta, ktorý je spojnicou na hlavné dopravné cesty smerujúce na Horehronie a do Bratislavy, ale aj do iných častí mesta zabezpečujúcich občiansku vybavenosť krajského mesta je v bezprostrednom dosahu.

ODPORUČENIE MAKLÉRA
Príjemný, dispozične prakticky a priestranne pôsobiaci byt so šatníkom a loggiou prináša priestor pre pohodlné a funkčné bývanie v tichej lokalite krajského mesta. Napriek tomu, že rekonštrukcia bytu je staršia, jej prevedenie je veľmi kvalitné a postačujúce pre dnešný štandard bývania. Kúpou získate nadčasové bývanie, ktoré vám poskytne zázemie pre dlhé roky šťastného a spokojného života vo väčšom meste alebo dobrú investíciu, ktorú môžete ponúknuť ako dobre dostupný prenájom.

CENA
159 900 Eur vrátane poplatkov za kompletný servis realitnej kancelárie DOBRÉ REALITY s.r.o. V prípade záujmu zabezpečíme pomoc pri financovaní kúpy nehnuteľnosti.

https://profilmaklera.sk/bc-monika-benkova/

Dobré Reality klientom poskytujú komplexné služby realitného sprostredkovania a celoslovenskú internetovú inzerciu. Už viac ako 10 rokov nám dôverujú tisícky klientov.
Hľadáme nových kolegov! K nášmu tímu profesionálnych obchodníkov s nehnuteľnosťami sa môžete pridať na: dobrereality.sk/kariera.

Doplnkové charakteristiky

 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2020
 • Energetický certifikát: B
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 8
 • Podlažie: 8
 • Počet izieb/miestností: 2

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty