Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 07. 07. 2022
Senec
Moderný RD v atraktívnom prírodnom prostredí blízko potoka
421 200 €

Moderný RD v atraktívnom prírodnom prostredí blízko potoka

421 200 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 177 m2
  Plocha pozemku: 605 m2
 • Cena za m2: 2 379,66 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4800277
Ak hľadáte bývanie v lokalite, ktorá ponúka spojenie mestského života s komfortom života na vidieku, ste na správnom mieste.

Ponúkam na predaj samostatne stojaci moderný rodinný dom v Kráľovej pri Senci, v obci s atraktívnym prírodným prostredím v blízkosti potoka a krásnych jazier a zároveň na skok od hlavného mesta.

Jednopodlažný 4izbový rodinný dom - bungalov má do detailu premyslené dispozičné riešenie s rozlohou 177 m2.

Zo vstupnej chodby vchádzate do centrálnej časti obývacej izby, ktorá je moderne prepojená s jedálenským sedením a kuchyňou. V kuchyni sa nachádza aj praktická komora.
Veľkoformátové okná dodávajú interiéru presvetlenie a pozitívnu energiu. Z obývacej izby a dvoch samostatných detských izieb je možné prejsť na krytú terasu.
Detské izby majú k dispozícii kúpeľňu s toaletou.
Benefitom príjemnej spálne je samostatná kúpeľňa s toaletou a šatník.
Orientácia obytných častí domu je na juhozápadnú stranu.
Súčasťou domu je technická miestnosť a garáž.

Pozemok s rozlohou 605 m2 má svoj potenciál vytvoriť záhradu s oázou pokoja pre nového majiteľa.

Rodinný dom, ktorý som vám predstavila je súčasťou komorného projektu deviatich samostatne stojacich rodinných domov, ktorý zaručuje pre svojich obyvateľov úžasnú atmosféru, maximálne súkromie a pohodlie. Projekt BAROKOVÝ MOST je spojenie náročných požiadaviek a minimalizmu v krásnom prírodnom prostredí s výbornou vybavenosťou, športovými možnosťami i ľahkou dopravnou dostupnosťou. Známy kamenný most nad tokom Čiernej vody sa nachádza blízkosti a kompletne dotvára kúzlo tejto nehnuteľnosti.

V prípade, že vás ponuka zaujala, neváhajte mi zavolať. Poskytnem vám viac detailnejších informácií ako je napríklad technický stav, možnosti výberu nadštandardu podľa vašich predstáv či plánovaný harmonogram výstavby. Môžeme sa ísť spolu pozrieť na miesto, kde sa výstavba realizuje, a porozprávame sa o výhodách, ktoré projekt ponúka. Samozrejmosťou je hypotekárny servis nášho finančného špecialistu, zameraného práve na projekt “BAROKOVÝ MOST”.

Zadovážte si Váš nový domov s profesionálnym realitným, právnym a finančným poradenstvom. O všetko sa postaráme na najvyššej úrovni, tak aby ste boli spokojní.


Našim cieľom je predať Vašu nehnuteľnosť alebo nájsť Vám nový domov tak, aby ste boli spokojní. Dôvera každého klienta je pre nás zaväzujúca, preto individuálnym prístupom pre Vás robíme maximum. Vďaka viac, ako 20 ročným skúsenostiam vo svete realít a financií, novým technológiám a nášmu zodpovednému prístupu to vieme.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet terás: 1
 • Počet garáží: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu