Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 11. 2022
Buková-Hrudky, Buková
Rekreačná chatka - Buková
70 000 €

Rekreačná chatka - Buková

Buková-Hrudky, Buková, okres Trnava
70 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Chata, drevenica, zrub
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 63,5 m2
  Plocha pozemku: 80 m2
 • Cena za m2: 1 102,36 €/m²
  ID inzerátu: 4800736
Ponúkame exkluzívne na predaj rekreačný objekt - chatku, ktorá sa nachádza v chatovej oblasti Buková - Hrudky nad priehradou Buková (pri Trnave).Pozemok je mierne svahovitý so sklonom približne 1,5% stúpaním, zastavaná plocha: 42m2, úžitková plocha 63,5m2.Rekreačná chatka je prízemná, s podkrovím bez suterénu, so sedlovou strechou pod sklonom 35° stupňov.Dispozično - prevádzkové riešenie je prehľadné a bezkolízne. Z južnej strany, je hlavný vstup do objektu. Denná časť domu (obývacia izba, kuchyňa) je na prízemí, nočná časť (spáľňa, detské izby) na poschodí. Všetky obytné miestnosti sú orientované na juh. Na sever sú orientované len pomocné miestnosti s malými presvetľovacími a vetracími oknami.Prízemie stavby tvoria dve prepojené obytné bunky, založené na betónových pätkách. Vnútorné nenosné priečky sú montované z drevených hranolov, OSB dosiek a sadrokartónu.Vonkajšie steny sú omietkové, hladké upravené fasádnymi stierkami s minimálnou zrnitosťou, na vymedzených plochách fasády je odlišná farba omietok. Okná sú drevené s izolačným dvojsklom.Stavba má dodržané podmienky teplo technických, stavebno-fyzikálnych a bezpečnostných predpisov platných pre všetky stavebné konštrukcie. Objekt je svojou kvalitou zodpovedajúci štandardu a exklusivite stavby pre rekreačné bývanie.

Objekt je napojený na všetky rozvody inžinierských sietí:

Vodovod - na verejný vodovod cez vodomernú šachtu

Kanalizácia - zaústená do žumpy, objem: 3m3

Elektroinštalácia - silnoprúd na stĺp NNDopravné napojenie je na priľahlú areálovú komunikáciu, v súlade s jestvujúcim napojením objektov zástavby, bez špecifických zmien.Cena je 70 000, províziu RK neplatíte, platí ju majiteľ.Poskytneme Vám kompletný právny servis. Radi Vám pomôžeme aj s bezplatným hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. Zabezpečíme aj súdneho znalca, poradenstvo renomovanej právnickej kancelárie, vypracovanie autorizovaných zmlúv, vklad do katastra vrátane správnych poplatkov, poistenie Vašej nehnuteľnosti a prevedieme Vás celým procesom predaja rýchlo a bezpečne.Ak Vás naša ponuka zaujala, obhliadku si môžete dohodnúť na tel. č.: Alžbeta Buranová 0905 222 395, Jarolím Achberger 0902 670 863.

Pre viac info e-mailom na: achbergerjarolim@realitymaster.skVIETE O VHODNEJ NEHNUTEĽNOSTI NA PREDAJ ALEBO PRENÁJOM? Aktuálne hľadáme v Bratislave, Trnave a okolí pre našich klientov garsónku, 1-izbový, 2-izbový, 3-izbový byt, rodinné domy, záhrady a stavebné pozemky.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty