Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 29. 05. 2023
Paňovce
!!! NOVÁ CENA !!! - Paňovce - NOVOSTAVBA bungalovu - HOLODOM
180 000 €

!!! NOVÁ CENA !!! - Paňovce - NOVOSTAVBA bungalovu - HOLODOM

180 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 125 m2
  Plocha pozemku: 500 m2
 • Cena za m2: 1 440 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4800802
Realitná kancelária ReYES REALITY s.r.o. ponúka EXKLUZÍVNE na predaj výborne dispozične riešený a obľúbený 4- izbový bungalov v obci Paňovce, vzdialenej od Košíc 25 km s rýchlym dojazdom do Košíc. Dom je postavený na rovinatom pozemku o výmere 500 m2 (cca. 27 m x 18,5 m), ktorý je orientovaný približne v smere V-Z.

Zastavaná plocha domu je 125 m2.
Inžinierske siete: elektrina, vodovod, žumpa.

CHARAKTERISTIKA:

- kompaktný 4-izbový bungalov, prehľadná dispozícia s minimálnou plochou chodieb, úložný priestor v podkroví, dostatok súkromia zabezpečuje rozdelenie domu na dennú a oddychovú zónu, kuchyňu je možné stavebne oddeliť od obývacej izby, špajza pri kuchyni, kúpelňa so sprchovým kútom a vaňou spojená s toaletou, samostatné WC, samostatná technická miestnosť, úsporné riešenie bez stropnej konštrukcie so zaveseným sadrokartónovým podhľadom.

Dom je postavený v stave HOLODOMU – základy, základová doska, hydroizolácia, tepelná izolácia, murivo YTONG, krytina Terran, okná plastové izolačné 3-sklo (zvonku antracit a zvnútra biele), plastové  bezpečnostné vchodové dvere, zateplenie stropu ISOVER , komín, bleskozvod, elektrická prípojka, vodovodná prípojka, kanalizačná prípojka, okapové žľaby, vonkajší vodovodný ventil. Interiér: cementové potery, sadrové omietky, sadrokartónové stropy, teplovodné podlahové kúrenie, všetky rozvody elektriny, vody, odpadu, interiérová maľovka, stropný výlez. V celom dome je príprava na zabezpečovací systém, internet (Wifi). Zateplenie fasády 200mm polystyrén, silikónová fasádna omietka, zateplenie základov nad zemou 140mm styrodur. Výstup do podkrovia s pochôdznou plochou je zabezpečený skladacími schodami. Podkrovie slúži ako ideálny priestor na odkladanie sezónnych vecí.

Holodom zahŕňa:
- omietky, stropy, maľovku, komplet vnútorné rozvody elektriny, vody a odpadu, podlahového teplovodného vykurovania + rozvody koaxiálu (TV) a FTP (dáta), vypínače, zásuvky, príprava na napojenie vstavaného krbu / krbových kachieľ (komplet komínový systém), skrinku elektromeru, predpríprava na zabezpečovací systém.

Holodom nezahŕňa:
- schody, terasu, ploty, spevnené plochy, vonkajšie a vnútorné svietidlá, interiérové dvere so zárubňami, obklady a dlažby, sanita, interiérové podlahy, rekuperáciu, tepelné čerpadlo, kuchynskú linku ani kolaudáciu.

Obec Paňovce je krásna obec pri lese, kde panuje božský pokoj a kľud. Nájdete tu obchod, škôlku, školu, ihrisko a množstvo aktivít poriadaných obecným úradom. Na druhej strane ste za 20 minút v Košiciach a máte k dispozícii všetky služby veľkomesta.

Energetický certifikát: nemá

Fotografie zariadeného interiéru sú ilustračné! Dom je v štádiu holodomu!


V prípade záujmu o obhliadku zavolajte na telefónne číslo: 0904 508 810 alebo napíšte na adresu: info@reyes.sk

Súčasťou ceny nehnuteľnosti je aj provízia pre realitnú kanceláriu, v ktorej sú zahrnuté poplatky súvisiace s predajom (vypracovanie ZBZ, kúpnych zmlúv vypracovaných a autorizovaných právnikom, kolky za štandardné návrhy na vklad do katastra, výpis listu vlastníctva na právne účely s kolkom, snímky z katastrálnej mapy) a kompletné právne a hypotekárne poradenstvo.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Orientácia: Západná
Developerské projekty na jednom mieste

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty