Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 06. 10. 2022
Malokarpatská Pitvory, Svätý Jur
Investičný pozemok vo Svätom Jure na predaj
120 000 €

Investičný pozemok vo Svätom Jure na predaj

Malokarpatská Pitvory, Svätý Jur, okres Pezinok
120 000 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Pozemok pre rod. domy
  • Plocha pozemku: 1129 m2
  • Cena za m2: 106,29 €/m²
    ID inzerátu: 4801565
Realitymaster ponúka na predaj pozemok vo Svätom Jure.Pozemok má celkovú výmeru 1129m2, evidované na liste vlastníctva nasledovne: 849 metrov ako vinica a 280 metrov ako ostatná plocha. Menšia časť pozemku sa nachádza v intraviláne obce a väčšia časť pozemku sa nachádza v extraviláne obce. Aktuálne je z väčšej časti udržiavaný. Pozemok sa nachádza medzi ulicami Malokarpatská a Pitvory s krásnym výhľadom, prístup má z oboch strán. Charakter pozemku: svahovitý, 125m dlhý a široký cca 7-9m.

Svätý Jur je vyhľadávaná vinárska oblasť. Obec poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť, obklopujú ju Malé Karpaty a NPR Šúr vhodné na šport a rekreáciu. Nachádza sa tu Svätojurský náučný chodník, cyklotrasa JURAVA, Vinohradnícky skanzen s výhliadkovou vežou, zrúcanina hradu Biely kameň a iné.

Vlak chodí denne smermi – BA, TT. Smerom na BA: Rača 5min, Vinohrady 10min, Hlavná stanica 15min.Kladieme dôraz na BEZPEČNOSŤ predaja - naše zmluvy sú autorizované advokátskou kanceláriou, ktorá ručí za ich vyváženosť a právnu relevantnosť.Cena je 120 000. Provízie RK neplatíte, platí ju majiteľ. Poskytneme Vám kompletný právny servis. Radi Vám pomôžeme aj s bezplatným hypotekárnym poradenstvom a výberom čo najvhodnejšieho financovania Vašej novej nehnuteľnosti. Zabezpečíme aj súdneho znalca, poradenstvo renomovanej právnickej kancelárie, vypracovanie autorizovaných zmlúv, vklad do katastra vrátane správnych poplatkov, poistenie Vašej nehnuteľnosti a prevedieme Vás celým procesom predaja rýchlo a bezpečne.


Ak Vás naša ponuka zaujala, obhliadku si môžete dohodnúť na tel. č.: Alžbeta Buranová 0905 222 395, Jarolím Achberger 0902 670 863.

Pre viac info e-mailom na: achbergerjarolim@realitymaster.sk


VIETE O VHODNEJ NEHNUTEĽNOSTI NA PREDAJ ALEBO PRENÁJOM? Aktuálne hľadáme v Bratislave a okolí pre našich klientov garsónku, 1-izbový, 2-izbový, 3-izbový byt, rodinné domy, záhrady a stavebné pozemky. Za sprostredkovanie sa Vám odmeníme.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu