Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 23. 09. 2022
Továrenská, Košice I - Staré Mesto
Na prenájom špičkové nové obchodné priestory v centre mesta - Bastion
15 €/mes.

Na prenájom špičkové nové obchodné priestory v centre mesta - Bastion

15 €/mes.


 • Typ: Prenájom
  Druh: Obchodné priestory
  Stav: Novostavba
 • Úžit. plocha: 377,18 m2
 • Cena za m2: 0,04 €/m²/mes.
  Cena vrátane energií: Áno
  ID inzerátu: 4802268
Ponúkame na prenájom nové obchodné priestory vhodné aj ako kancelárie nachádzajúce sa v budove Bastion v mestskej časti Staré mesto.

Budova Bastion sa nachádza v centre mesta, v blízkosti Námestia Maratónu mieru a Hlavnej ulice. Má dva vstupy – z Továrenskej aj z Hviezdoslavovej ulice.

Priestory sa nachádzajú na prízemí budovy (1NP). Vonkajší vstup do priestorov (1.N.02.b, 1.N.02.c ktoré je možné aj spojiť a vytvoriť tak priestor 377 m2) je z Hviezdoslavovej ulice. Do priestoru (1.N.04.c) je vonkajší vstup z Továrenskej ulice. Priestor 1.N.02.c má vstup aj z vnútra budovy.

Priestory je možné spájať, resp. rozdeliť/oddeliť podľa požiadaviek budúceho nájomcu (s prihliadnutím na technické možnosti budovy a efektívne rozčlenenie).

Ponúkané priestory, platné k 8.7.2022:

1) 1.N.02.b (výmera 115,43 m2)

2) 1.N.02.c (výmera 261,75 m2)

SPOLU: 377,18 m2

3) 1.N.04.c (výmera 71,20 m2)

Samozrejmosťou je možnosť prenájmu parkovacích miest na 1. podzemnom podlaží. Zároveň je zabezpečené parkovanie pre verejnosť na 1. podzemnom podlaží (s nabíjacou stanicou pre elektromobily a elektrobicykle), možnosť úhrady parkovného pre klientov formou validácie parkovacieho lístka. Parkovacie miesta sú s prízemím budovy prepojené výťahmi aj schodiskom. Pred budovou je ďalších cca 45 verejných parkovacích miest (možnosť prenajať od mesta Košice).

Veľkým benefitom je aj ponuka maximálnej súčinnosti súvisiacej s dokončovacími prácami prenajímaného priestoru (projektanti profesií, služby architekta, súčinnosť pri získaní kolaudačného rozhodnutia…).Budova je dostupná 24/7, počas dňa je vo foaye budovy k dispozícii návštevníkom recepčná, v noci a cez víkendy strážna služba.

Na prízemí sú ďalšie obchodné priestory s nájomcami: supermarket Coop Jednota, 101 drogérie, Oberbank, pracovná agentúra a predajňa pečiva.

Kancelárske priestory sú obsadené na 100%: 1. až 4. poschodie – IT spoločnosť NESS, na 5. poschodí: Očná klinika Veselý, IT spoločnosť Blue Lemons, Regeneračné centrum – VIP posilňovňa, spoločnosť MM Invest.

V budove pracuje cca 650 – 700 ľudí.V bezprostrednej blízkosti sa nachádza Daňový úrad, sídlo Košického samosprávneho kraja, bytový rezidenčný projekt Mlynská bašta, Obchodný dom URBAN. Výhodou je výborná dopravná dostupnosť, 12 liniek autobusov, 5 električkových liniek. Železničná a autobusová stanica je vzdialená 15 minút pešo.

Priestory sú vhodné pre obchod, služby, alebo ako prémiový kancelársky priestor so vstupom z ulice na frekventovanom mieste.

________________________________

Cena prenájmu: 15€/m2 bez DPH (bez energií a servisných služieb) Priestory sa prenajímajú v stave akom vidíte na foto, t.j. holopriestor s potrebou dokončenia podľa typu prevádzky.

Ak Vás ponuka zaujala zavolajte nám na 0914 127 007 ešte dnes a radi Vám zodpovieme Vaše otázky.

________________________________

Autorské dielo. © 2022 | S nami bývaš

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu