Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 26. 09. 2022
Coburgova, Trnava
SVOBODA & WILLIAMS I Polyfunkčný dom s kancelárskymi priestormi, Trnava
Cena dohodou

SVOBODA & WILLIAMS I Polyfunkčný dom s kancelárskymi priestormi, Trnava

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Čiastočná rekonštrukcia
  • Úžit. plocha: 398 m2
    Plocha pozemku: 256 m2
  • ID inzerátu: 4803106
Zrekonštruovaný dvojpodlažný polyfunkčný dom, nachádzajúci sa v priemyselnej časti mesta Trnava na Coburgovej ulici, ponúka možnosť spojenia pokojného bývania s kancelárskymi a výrobnými priestormi.

Dispozícia domu pozostáva z prízemia, na ktorom sa nachádza reprezentatívna vstupná hala, garáž, 2 kancelárske priestory, 2 priestranné dielne, kúpeľňa, kuchynka, 2 skladové priestory, technická miestnosť a kotolňa. Na poschodí sa nachádza ateliér/kancelária a bytová časť. Dispozíciu bytu tvorí obývacia izba s kuchyňou a vstupom na terasu, dve samostatné izby, kúpeľňa s toaletou a ďalšia samostatná toaleta.

Lokalita má dobré dopravné napojenie na centrum mesta a rovnako aj na diaľničný obchvat. V blízkosti sa náchádza železničná stanica, zastávky MHD. Relax v prírode ponúka obľúbený park Janka Kráľa, k dispozícii sú tiež mestské úrady, školy, reštaurácie a kompletná občianska vybavenosť.

K dispozícií je okrem garáže taktiež vonkajšie parkovanie priamo pred domom.

Byt 93 m2, ateliér 52 m2, administratívna časť 90 m2, garáž 16 m2, hala+sklad 146 m2.
Úžitková plocha spolu 398 m2, pozemok 526 m2

ID 43058
https://svoboda-williams.sk/predaj/rodinne-domy/detail/43058-coburgova

This renovated two-story multifunctional house, located in an industrial section of the city of Trnava on Coburg Street, offers an ideal combination of quiet living with an office and production space.

The layout of the house consists of a ground floor with an elegant entrance hall, a garage, 2 offices, 2 spacious workshops, a bathroom, a kitchen, 2 storage rooms, a utility room, and a boiler room. Upstairs, there is a studio/office and the residential part of the house. The layout of the apartment consists of a living room with a kitchen and access to the terrace, two separate bedrooms, a bathroom with a toilet, and another separate toilet.

The location has good transport connections to the city center as well as to the highway. Nearby, there is a railway station and public transport stops. Popular Janka Kráľa Park offers many opportunities to relax amongst the greenery, and there are also municipal offices, schools, restaurants, and complete civic amenities in the area.

In addition to the garage, there is also an outdoor parking space directly in front of the house.

Apartment 93 m2, studio 52 m2, administrative part 90 m2, garage 16 m2, hall, warehouse 146 m2.
Total usable area 398 m2. Plot 526 m2.

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

Svoboda & Williams - Christie's International Real Estate Svoboda & Williams Slovakia s.r.o. Zobraziť všetky inzeráty (133)
skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty