Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 30. 09. 2022
Bratislava I - Staré Mesto
1-izbový byt na Dobšinského ul. BA I – Staré Mesto, predaj
155 600 €

1-izbový byt na Dobšinského ul. BA I – Staré Mesto, predaj

155 600 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 38,23 m2
 • Cena za m2: 4 070,10 €/m²
  ID inzerátu: 4803157
Broker Consulting ponúka na predaj 1-izbový byt v Bratislave I - Staré Mesto na Dobšinského ulici. Byt sa nachádza na prízemí v historickom bytovom dome s pavlačou a okrasnou záhradou. Celková podlahová plocha bytu je 38,23 m2 vrátane pivnice o rozlohe 3,50 m2. Byt sa predáva nezariadený, bez tiarch a je kúpou voľný.
Dispozičné riešenie:
Samostatná nepriechodná izba (22 m2) slúžiaca ako denná aj nočná časť. Samostatná kuchyňa a vstupná chodba (9,1 m2) a samostatná kúpeľňa s vaňou a WC (3,63 m2).
Technické informácie:
V roku 1994 boli v byte vykonané mierne dispozičné úpravy vrátane novej elektroinštalácie, rozvodov vody a plynu, rekonštrukcie kúpeľne, kuchyne a vybudovanie priameho napojenia bytu na mestskú kanalizáciu. Všetky zmeny sú podložené potrebnou dokumentáciou. Okrem týchto zmien je byt v pôvodnom stave: pôvodné drevené okná, okenné rámy, drevené parkety. Vstupné dvere majú bezpečnostný zámok. Byt má zvýšené, 3.metrové stropy. Vykurovanie bytu je riešené plynovými gamatkami. Ohrev studenej vody je zabezpečený elektrickým kotlom so zásobníkom teplej vody.
Mesačné náklady na bývanie (1. os.): Služby a Fond opráv 113€, Plyn 70€, Elektrina 50€, Internet/TV 30€.
Bytový dom:
V roku 2023 je plánovaná kompletná rekonštrukcia. Dom je charakteristický pavlačou a tichým vnútroblokom s okrasnou komunitnou záhradou. Záhrada je určená a prístupná iba obyvateľom domu a je vo vlastníctve majiteľov bytov formou spoluvlastníckych podielov. V blízkosti domu je možnosť rezidenčného parkovania, prípadne možnosť prenajatia parkovacieho miesta od mestskej časti.
Lokalita a okolie:
Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou a je vzdialený len 20 minút chôdze od historického centra mesta. V bezprostrednej blízkosti nájdete potraviny, kaviarne, lekárne, trhovisko, jasle, škôlky, školu, detské ihriská, široké možnosti pre kultúru, šport aj relax, banky, poštu. V pešej dostupnosti sa nachádza Hlavná vlaková stanica (8 min.) alebo Račianske mýto (6 min.) Priamo od domu je možnosť vyraziť na výlety do Malých Karpát.
Zhrnutie:
Ponuka bývania v tomto byte je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú bezstarostné bývanie s kompletnou občianskou vybavenosťou v blízkosti historického centra mesta, s výbornou dopravnou dostupnosťou a pokojnou atmosférou. Nehnuteľnosť ponúka taktiež investičný potenciál, ktorý môžete využiť na dlhodobý, alebo krátkodobý prenájom.
V cene nehnuteľnosti sú započítané právne služby súvisiace s prevodom nehnuteľnosti, správne poplatky na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. V prípade záujmu zabezpečíme rýchle a nezávislé poradenstvo v oblasti financovania kúpy a získanie najvýhodnejších podmienok pre hypotekárny úver podľa podmienok kupujúceho. Ak Vám hypotéku nevybavíme, rezervačný poplatok Vám vrátime v plnej výške. Obhliadku je možné dohodnúť na našej bezplatnej zákazníckej linke.

Doplnkové charakteristiky

 • Energetický certifikát: nemá
 • Vlastníctvo: Osobné
 • Plochy pivníc: 3.5 m²
 • Typ konštrukcie: Tehlová
 • Kúrenie: Lokálne
 • Telekomunikáčné a dátové siete: Internet

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty