Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 15. 08. 2022
Dražkovce
Bungalov 4-izbový, garáž, záhrada, top lokalita
399 000 €

Bungalov 4-izbový, garáž, záhrada, top lokalita

399 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 113 m2
  Zast. plocha: 283 m2
  Plocha pozemku: 864 m2
 • Cena za m2: 3 530,97 €/m²
  Energie: 180 €/mesiac
  ID inzerátu: 4803526
Zastavaná plocha: 283 m2
Úžitková plocha: 113 m2 + garáž 22 m2
Pozemok: 864 m2
Miestnosti: 4 samostatné izby, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a toaletou, technická miestnosť, extra toaleta, vstupná a spojovacia chodba, zádverie

Základná charakteristika
Kompletne zariadený 4-izbový rodinný dom typu bungalov, s uzamykateľnou garážou i parkovacími státiami na pozemku sa nachádza v novo zastavanej časti obce Dražkovce, vzdialenej necelé 2 km od mesta Martin.
Dom s jemne šikmou sedlovou strechou je situovaný na rovinatom rohovom pozemku, na ktorý je možný vstup z dvoch strán. Jemne vyvýšená terasa smeruje na kvalitne zrealizovanú a udržiavanú záhradu.

Dispozičné riešenie
Z preskleného zádveria sa vchádza do vstupnej chodby, ktorá spolu s chodbou spájajúcou jednotlivé miestnosti domu tvorí písmeno T.
Technická miestnosť a samostatná toaleta sú prístupné z predsiene.
Spoločenskú časť domu tvorí kuchyňa s kuchynskou linkou v tvare písmena U, všetkými potrebnými spotrebičmi a okrúhlym jedálenským stolom. Prislúcha k nej špajza s menším oknom. Vedľa nej sa nachádza na priestor veľkorysá obývacia izba s krbom a výstupom na terasu. Zariadená je elegantne pôsobiacim dreveným nábytkom a doplnkami s vintage atmosférou.
V ďalšej časti domu sa nachádza spálňa s masívnou manželskou posteľou a vstavanou skriňou, z tejto izby sa rovnako vystupuje na terasu.
Oproti spálni je situovaná pracovňa a ďalej miestnosť v súčasnosti slúžiaca ako hosťovská izba.
Na konci chodby s bohatým úložným priestorom sa vchádza do kúpeľne s rohovou vaňou, sprchovacím kútom, dvomi umývadlami, a ďalšou toaletou.
Garáž je prístupná z vydláždenej časti pozemku, pre vjazd na parkovaciu plochu a do garáže je určená brána na diaľkové ovládanie.

Pozemok so záhradou
Rovinatý rohový pozemok pravidelného tvaru je ohraničený kombinovaným murovaným oplotením s kovovými výplňami a bránami pre peších a motorové vozidlá.
Na niektorých úsekoch pozemku je použitá zámková dlažba, najvýraznejšie vyhradzujúca miesto pre parkovanie 2 – 3 osobných motorových vozidiel. Na ostatných častiach sú umiestnené trávnaté plochy s okrasnými rastlinami, ktorých výsadba bola zverená do rúk záhradného architekta.

Technické parametre a iné
Výstavba tehlového domu so škridlovou strechou bola ukončená v roku 2004. V období rokov 2017 - 2019 prešla nehnuteľnosť niekoľkými stavebnými úpravami a vybrané zariadenia výmenou: pokládka novej dlažby v obývacej izbe, spálni a hosťovskej izbe, inštalácia novej kuchynskej linky so vstavanými spotrebičmi, výmena okenných žalúzií, nová exteriérová omietka, inštalácia brány na diaľkové ovládanie, nahradenie plynového kotla modernejším zariadením, obnova oplotenia pozemku a iné.
Bungalov je príjemne presvetlený a preslnený, okná smerujú na všetky svetlové strany, výhľad z väčšiny obytných miestností a terasy je orientovaný na juhovýchod.
V rámci nehnuteľnosti sú zavedené inžinierske siete: plyn, elektrika, obecná voda a kanalizácia. Na pozemku sa nachádza aj vlastná studňa s čerpadlom.

Prečo práve táto nehnuteľnosť?
Nehnuteľnosť sa nachádza vo vizuálne príjemnom obklopení novými rodinnými domami, s prístupom po novovybudovanej spevnenej obecnej ceste. Je umiestnená neďaleko hlavnej cesty spájajúcej obec Dražkovce s mestom Martin, ktoré je nielen historickým, ale aj kultúrnym a obchodným centrom oblasti Turiec.
Dispozičné riešenie domu, lokalita, nízky vek stavby, jej kvalitné prevedenie a priebežné udržiavanie všetkých súčastí nehnuteľnosti sú predpokladmi výhodnej investície a jej zhodnotenia, zároveň ideálnymi podmienkami pre prípadné stavebné a interiérové úpravy, ktoré by ešte prispeli k zvýšeniu investičnej hodnoty.

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo

Exkluzívne projekty