Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2022
Pod Hradom, Strážske
VÝNIMOČNÁ PONUKA: Dvojpodlažná budova v Strážskom.
Cena dohodou

VÝNIMOČNÁ PONUKA: Dvojpodlažná budova v Strážskom.

Cena dohodou


  • Typ: Predaj
    Druh: Iné komerčné priestory
    Stav: Pôvodný stav
  • Zast. plocha: 1843 m2
  • ID inzerátu: 4804297
F002-18-TAKO /video s dronom/

Máte podnikateľskú myšlienku, ktorej veríte, sondujete možnosti rozšírenia, resp. agregácie svojich podnikateľských činností na jednom mieste, v jednej lokalite?

Tak zbystrite prosím svoju pozornosť, pretože spoločnosť Finanzpartner reality aktuálne exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažnú tehlovú nehnuteľnosť s priestranným pozemkom nachádzajúcu sa v pokojnej lokalite mesta Strážske Pod Hradom. /k dispozícii na stránke je video s pohľadom z drona - tlačidlo Prehrať video/

Budova je postavená na pozemku o výmere 1843 m2, má novú strechu. Časť interiérových priestorov je v pôvodnom stave, časť je zrekonštruovaná. Táto nehnuteľnosť ponúka budúcemu majiteľovi neobmedzené možnosti využitia. Po prípadných stavebných úpravách získate potenciál na rôznu podnikateľskú činnosť, prenájom kancelárskych priestorov, nájomné byty či sociálne zariadenie pre seniorov.
Logistický prístup z hlavného ťahu je bezproblémový, budova sa totiž nachádza len 3 minúty od centra mesta, je tu dostatok parkovacích miest. V blízkom okolí sa nachádzajú zariadenia pre športové využite /športová hala, kúpalisko .../.

Mesto Strážske je dopravný uzol medzi mestami Humenné, Vranov nad Topľou a Michalovce so všetkou potrebnou infraštruktúrou a občianskou vybavenosťou.

V cene nehnuteľnosti je zahrnutý kompletný právny servis, vypracovanie zmluvnej dokumentácie a všetky poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv.

Tatiana Kosťun Skarupová
realitná maklérka spoločnosti
Finanzpartner reality

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty