Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 02. 10. 2022
Landauova, Bratislava IV - Dúbravka
COMFORT LIVING ponúka - Priestranný 1 izbový byt s loggiou
155 700 €

COMFORT LIVING ponúka - Priestranný 1 izbový byt s loggiou

155 700 €


 • Typ: Predaj
  Druh: 1 izbový byt
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 38 m2
 • Cena za m2: 4 097,37 €/m²
  ID inzerátu: 4805228
Ponúkame na predaj 1 izbový byt na Landauovej ulici v Bratislave - mestská časť Dúbravka. Rozloha 38 m2 vrátane loggie, poschodie 8/8, zateplený bytový dom s novou strechou. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - nové rozvody elektriky a vody, plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba, nová kuchynská linka so spotrebičmi, zrekonštruovaná kúpeľňa a WC. Byt sa predáva kompletne zariadený vrátane nábytku na mieru, bezpečnostných dverí a klimatizácie. Krásny výhľad, bezproblémové parkovanie, kompletná občianska vybavenosť.

Cena zahŕňa: vypracovanie Zmluvy o prevode vlastníckeho práva k nehnuteľnosti (Kúpna zmluva), poplatky za overenie podpisov u notára, správny poplatok za podanie Návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností, výpis z listu vlastníctva na právne úkony, snímky z Katastrálnej mapy, kompletné právne poradenstvo súvisiace s prevodom vlastníckych práv, zabezpečenie znaleckého posudku od nezávislého znalca, zabezpečenie hypotekárneho úveru, či ochrany vlastných zdrojov v prípade kúpy na hotovosť.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty