Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 09. 2022
Buková
Zaujímavá príležitosť: Pozemok so starým domom v lone prírody, Buková
68 500 €

Zaujímavá príležitosť: Pozemok so starým domom v lone prírody, Buková

68 500 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Pôvodný stav
 • Úžit. plocha: 88 m2
  Zast. plocha: 135 m2
  Plocha pozemku: 1218 m2
 • Cena za m2: 778,41 €/m²
  Provízia zahrnutá v cene: Áno
  ID inzerátu: 4805234
Ponúkame Vám na predaj v exkluzívnom zastúpení veľký pozemok s rodinným domom vhodný na kompletnú prerábku v malebnej dedinke pod lesom, v lone prírody, obec Buková. V prípade rekonštrukcie môže dom slúžiť napríklad ako chalupa, či chata, na víkendové, ale aj celoročné bývanie. Ak Vás ponuka zaujala, čítajte ďalej nakoľko ide o skvelú príležitosť.

Rodinný dom s úžitkovou plochou o veľkosti cca 88m2 s veľkým využiteľným pozemkom 1218 m2 sa nachádza neďaleko Smoleníc a Trstína vo vyhľadávanej obci Buková. Na pozemku okrem rodinného domu nájdete aj hospodársku budovu. Pozemok je rovinatý, na začiatku so šírkou cca 15m a na konci 13m, dĺžka celého pozemku je 82m.

Pohoria a krásna príroda dopĺňa príjemný charakter samotnej dedinky. Do dediny chodí medzimestský autobus, občianske vybavenie je dostačujúce. Nájdete tu potraviny, škôlku, obecný úrad, zástavku bus, krčmu, kostol, cintorín, vodnú nádrž, ale aj cyklotrasy či turistické chodníčky.

Technické informácie k domu:
Dom je podrezaný, vhodný na kompletnú prerábku, eternitová stanová strecha, dom je postavený na kamenných základoch, obvodové múry sú z kvádra. Na pozemku IS: elektrina, mestská voda, žumpa. Plyn sa nachádza pred pozemkom. Zaujímavá je hlavne lokalita a samotný pozemok.

pozrite si virtuálnu prehliadku domu a pozemku:
https://my.matterport.com/show/?m=srnY7EPeqYf


Okolie:
Obec Buková sa nachádza v tichom prostredí priamo pri lese. Obec nájdete medzi Smolenicami, Trstínom a Plaveckým Mikulášom, len 30min od Trnavy, či 1h od Bratislavy. Je tu skvelé turistické, oddychové a rekreačné vyžitie. Obec lemujú hory, pohoria, cyklotrasy, turistické chodníčky. V lese rastie množstvo hríbov. V obci nájdete, reštauráciu, krčmu, potraviny, obecný úrad. Do dediny ide medzimestský autobus. Neďaleko je vodná nádrž, kde si môžete požičať loďku, alebo môžete navštíviť Smolenický kaštieľ. Buková je ideálne aj pre rybárov.

Z pohľadu realít je to veľmi zaujímavá a perspektívna nehnuteľnosť pre nového majiteľa, či už pre vlastnú rekreáciu, alebo investične. Obec toho ponúka naozaj veľa, my môžeme takúto nehnuteľnosť len vrelo odporúčať.

V prípade Vážneho záujmu ma neváhajte kontaktovať telefonicky, alebo mailom.

Mgr. Michal Gróf, RSc.
0911 667 988
grof@epichome.sk

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Skladový priestor: Áno
 • Vonkajšie parkovacie miesto: Áno
 • Terén pozemku: Rovinatý
 • Typ konštrukcie: Kvádrová
 • Prístupová komunikácia: Asfaltová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty