Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 16. 09. 2022
Jesenského, Nové Mesto nad Váhom
Rodinný dom (vila), Nové Mesto n/V - VÝNIMOČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ
590 000 €

Rodinný dom (vila), Nové Mesto n/V - VÝNIMOČNÁ NEHNUTEĽNOSŤ

590 000 €


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Úžit. plocha: 333 m2
  Plocha pozemku: 790 m2
 • Cena za m2: 1 771,77 €/m²
  ID inzerátu: 4806099
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj rodinný dom (vilu) na ulici Jesenského v meste Nové Mesto nad Váhom. Je to tichá lokalita v bezprostrednej blízkosti centra mesta.

Rodinný dom bol postavený na pozemku o celkovej rozlohe 790 m2.  Kvalitnou rekonštrukciou spred niekoľkých rokov bol obnovený do súčasného vzhľadu, ktorý je stále nadčasový a nesie so sebou prvky modernej architektúry. Tento dom vás zaujme svojou priestrannosťou i jednotlivými detailmi, ktoré spolu tvoria dokonalý funkčný celok. I preto sa predáva kompletne so všetkým zariadením, ktoré môžete vidieť na priložených fotografiách. 

Dom dispozične pozostáva z 2 nadzemných podlaží, suterénu a garáže. Jeho celková úžitková plocha je 333 m2 + garáž so skladom o rozlohe 24 m2.

Srdcom prvého nadzemného podlažia je veľkorysá obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálňou. Okrem týchto priestorov tu nájdete izbu so vstupom do vlastnej kúpeľne so sprchovým kútom, špajzu a samostatné WC. 

Na druhom nadzemnom podlaží sa nachádzajú 3 izby, priestranný  šatník, kúpeľňa a samostatné WC.

Suterén je murovanými priečkami rozdelený na 3 samostatné miestnosti, ktoré sú určené na technické účely zabezpečujúce prevádzku domu. 

K domu bola v rámci jeho rekonštrukcie pristavaná garáž so skladom záhradných potrieb a terasa. Z nej je priamy vstup do záhrady, ktorá je z každej strany lemovaná živým plotom poskytujúcim nikým a ničím nerušené súkromie. 

V prípade vážneho záujmu o nehnuteľnosť nás prosím kontaktujte ohľadom dohodnutia termínu jej obhliadky.

V cene nehnuteľnosti: - vyhotovenie kúpno - predajných zmlúv - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti - vybavenie financovania (hypotekárny úver, úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - uhradenie poplatkov súvisiacich s prevodom vlastníckeho práva

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet izieb/miestností: 5

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty