Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 25. 11. 2022
Trenčín
3D PREHLIADKA: RODINNÝ DOM, 123 M2, PARTIZÁNSKA, TRENČÍN
179 900 €

3D PREHLIADKA: RODINNÝ DOM, 123 M2, PARTIZÁNSKA, TRENČÍN

179 900 €


  • Typ: Predaj
    Druh: Rodinný dom
    Stav: Pôvodný stav
  • ID inzerátu: 4806301
ARCHEUS reality Trenčín Vám ponúka na predaj rodinný dom v centre  Trenčína na Partizánskej ulici. Na rodinnom dome aktuálne prebieha rekonštrukcia. Nachádza sa v atraktívnej časti Trenčína, takmer priamo v centre, kúsok od mestského lesoparku Brezina.  

Rekonštrukcia zahŕňa: nové prípojky na všetky IS, nové rozvody elektriny, plynu a odpadu, vybúranie niektorých priečok a zväčšenie priestoru, vyliatie betónovej deky v podkroví, izolácia podlahy a betónový poter v prízemí. Dom pozostáva z prízemia a podkrovia. Je možné ho kúpiť v takomto stave, alebo je aj možnosť dokončenia „na kľúč“. V tom prípade, po dokončení rekonštrukcie bude dom pozostávať z prízemia s obývacou izbou, hosťovskou izbou/pracovňou, kuchyňou s východom na terasu a menšej kúpeľne spojenej s toaletou. Prvé poschodie bude pozostávať z kúpeľne so sprchovým kútom spojenej s toaletou a jednej priestrannej izby, ktorú je prípadne možné rozdeliť na dve menšie. Celková plocha vrátane zadnej terasy je 123 m2. Kúrenie je plánované podlahové vodové na plynový kotol + v prvom poschodí radiátorové. Dom je napojený na verejný vodovod, elektrinu, plyn a kanalizáciu. Parkovanie bude po dokončení priamo pred domom pre dva osobné automobily. Cena za nehnuteľnosť v aktuálnom stave je 179.900,- Eur. V prípade záujmu o dokončenie domu fázy holodomu je cena 239.900,- Eur. Cena za dokončenie do štádia "na kľúč" dohodou.

Popis nehnuteľnosti:
- centrum Trenčína,

- možnosť dokončenia na kľúč,

- celková plocha 123 m2, 
- stavebný materiál: tehla,

- napojený je na verejný vodovod, elektriku, plyn a kanalizáciu,

- 2 parkovacie miesta pred domom.

Kompletná občianska vybavenosť je len na skok od rodinného domu. V blízkosti sa nachádzajú obchody, zdravotnícke zariadenia, zastávky MHD, základná škola, materská škola, lesopark Brezina, športoviská, reštaurácie, kaviarne a pod.

Pozrite si aj našu 3D obhliadku na: https://bit.ly/3yKZsoi

V ponuke sú použité aj obrázky z vizualizácie ako môže priestor po dokončení rekonštrukcie vyzerať.

Ak Vás táto ponuka oslovila, neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si obhliadku na tel. č.: 0905 752 184 alebo 0918 689 653.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis – kúpne zmluvy vypracované právnikom, servisné poplatky na katastri nehnuteľností, návrh na vklad. K dispozícii je Vám bezplatne hypotekárny špecialista, ktorý zariadi Vašu hypotéku s najvýhodnejšími podmienkami. Zabezpečíme pre Vás všetko potrebné ku kúpe až po odovzdanie nehnuteľnosti a prepisu energií. Všetko vybavíte pod jednou strechou.

 

 

Doplnkové charakteristiky

  • Vlastníctvo: Osobné
  • Počet izieb/miestností: 3
  • Typ konštrukcie: Tehlová

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu

Exkluzívne projekty