Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Dátum aktualizácie: 14. 07. 2022
Kráľová pri Senci
Moderná novostavba RD v Kráľovej pri Senci
Cena dohodou

Moderná novostavba RD v Kráľovej pri Senci

Cena dohodou


 • Typ: Predaj
  Druh: Rodinný dom
  Stav: Vo výstavbe
 • Úžit. plocha: 195,8 m2
  Plocha pozemku: 539 m2
 • ID inzerátu: 4806339
Ak hľadáte bývanie v lokalite, ktorá ponúka spojenie mestského života s komfortom života na vidieku, ste na správnom mieste.

Ponúkam na predaj samostatne stojaci moderný rodinný dom v Kráľovej pri Senci, v obci s atraktívnym prírodným prostredím v blízkosti potoka a krásnych jazier a zároveň na skok od hlavného mesta.

Dvojpodlažný 4izbový rodinný dom má do detailu premyslené dispozičné riešenie s rozlohou 195,8 m2.

Prvé podlažie s rozlohou 119,57 m2 tvorí dennú časť. Nachádza sa tu moderná obývacia izba prepojená s jedálenským sedením a kuchyňou. Z obývacej izby je výstup na príjemnú krytú terasu. Veľkoformátové okná dodávajú interiéru presvetlenie a pozitívnu energiu. Orientácia obytných častí domu je na juhozápadnú stranu.
Súčasťou tohoto podlažia je šatník, samostatná toaleta a garáž.

Nočná časť sa nachádza na druhom podlaží s rozlohou 76,22 m2. Detské izby majú k dispozícii kúpeľňu so samostatnou toaletou.
Benefitom príjemnej spálne je kúpeľňa s toaletou a šatník.

Pozemok s rozlohou 539 m2 má svoj potenciál vytvoriť záhradu s oázou pokoja pre nového majiteľa.

Rodinný dom, ktorý som vám predstavila je súčasťou komorného projektu deviatich samostatne stojacich rodinných domov, ktorý zaručuje pre svojich obyvateľov úžasnú atmosféru, maximálne súkromie a pohodlie. Projekt BAROKOVÝ MOST je spojenie náročných požiadaviek a minimalizmu v krásnom prírodnom prostredí s výbornou vybavenosťou, športovými možnosťami i ľahkou dopravnou dostupnosťou. Známy kamenný most nad tokom Čiernej vody sa nachádza blízkosti a kompletne dotvára kúzlo tejto nehnuteľnosti.


V prípade, že vás ponuka zaujala, neváhajte mi zavolať 0950 893 977. Poskytnem vám viac detailnejších informácií ako je napríklad technický stav, možnosti výberu nadštandardu podľa vašich predstáv či plánovaný harmonogram výstavby. Môžeme sa ísť spolu pozrieť na miesto, kde sa výstavba realizuje, a porozprávame sa o výhodách, ktoré projekt ponúka. Samozrejmosťou je hypotekárny servis nášho finančného špecialistu, zameraného práve na projekt “BAROKOVÝ MOST”.

Zadovážte si Váš nový domov s profesionálnym realitným, právnym a finančným poradenstvom. O všetko sa postaráme na najvyššej úrovni, tak aby ste boli spokojní.


Našim cieľom je predať Vašu nehnuteľnosť alebo nájsť Vám nový domov tak, aby ste boli spokojní. Dôvera každého klienta je pre nás zaväzujúca, preto individuálnym prístupom pre Vás robíme maximum. Vďaka viac, ako 20 ročným skúsenostiam vo svete realít a financií, novým technológiám a nášmu zodpovednému prístupu to vieme.

Doplnkové charakteristiky

 • Vlastníctvo: Osobné
 • Počet terás: 1
 • Počet garáží: 1

Index bývania

Index bývania Index bývania vyjadruje spokojnosť obyvateľov s príslušnou lokalitou. Index sa môže líšiť v závislosti od presného umiestnenia nehnuteľnosti na mape.

Vďaka Indexu bývania zistíte, aké sú silné a slabé stránky príslušnej lokality. Hodnotí sa hneď viacero sfér (životné prostredie, kvalita bývania, bezpečnosť …).

Zobraziť Index bývania

V spolupráci so City Performer


kalendar
kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť? Dohodnite si termín obhliadky alebo videoobhliadky!

Dohodnúť obhliadku

Nehnuteľnosť na mape

skrátený tvar telefónneho čísla
zobraziť číslo
Akcie inzerátu
Zavolať
Napísať e-mail

Kontakt na predajcu